Rašyti komentarą...
Nebūtų šove į lėktuvą, pilotas apsisiko, kelios min iki Lt, reikėjo guma patempti ir būtų išokes į Lt erdvė, teisti reikia pilotą..
Neįmanoma straipsnio perskaityti... Prasideda idijotiskos reklamos... Atsisakau prenumeratos.
Iš šitos greta mūsų esančios karinės chuntos kitko tikėtis ir nebuvo galima...
Orlaivio keleivei reiktų pasimokyti, kaip turi būti laikomas telefonas filmuojant.
100% tarakonas but daves komanda numust,o tada ieskokit,buvo bomba salone ar ne,teritorija jo,ivaziuot ne visi gali,taip kad pilotai profesionalai.
@Geras nuolaužos būtų nukritusios į Lietuvą, buvo likę nedaug. Be to numuštų ir 3 savo FSB-KGB šunis. Bet aišku jiem saviškius sunaikint įprastas reikalas.
gal senelio anūkas tegul paskelbia karą Baltarusijai.Nors ne Rusija, bet vis šis tas.
@Tai Kas tu per kvailys...
Paverkslensim ir tiek. Kagi mes galim dabar padaryti? Prie Baltarusijos sienos dabar turetu vaziuoti Nato tanku kolonos. Tada pateik ultimatuma . Arba atiduoda arba bombarduojame Minska ir uzimame Baltarusija
Betgi ir kvailumas zmogaus, sesti i lektuva kuris skris virs prieso, ne Nato kontroliuojamos teritorijos. Buti tai prisidirbus ir atskristi tiesiai i nasrus.
@Eee Galvotum kad ir prie tranzitinio traukinio neturėtų lyst, bet nerizikuotum aišku. Bet ar galėjo ateit į galvą, kad parazitai lys prie lėktuvo skrendančio 10 km aukštyje?
Kazkas astrina padeti tarp musu ir baltarusiu,labai negrazu ,bet uzuodziu rusiskos rankos isikisima,kerstauja uz parada estijoje,ko gero nori sukelti karini konflikta svetimomis rankomis. Ar tik negresia atsidurt tarp kujo ir priekalo? Islikim ramus,bet keleivius butina grazint ten,kur jie keliavo. O jei ir mes imsimes tokiu pat priemoniu?!
@Lile tegul lietuviai mažiau kiša nosį į svetimą daržą.Nieks neaštrina, patys siūlosi su savo maršais ir protestais.
@Gal Tau ramu kai už tvoros beždžionė su granata? Sėdėtum ir nieko nedarytum? O tau negaila ir pačių baltarusų?
2013m nutupdytas Bolivijos prezidento lektuvas ir apieskotas Austrijoje buvo normalus reiskinys.
Tik JAV saugumui galima tupdyti svetimus lektuvus.
Kodel tada visi tylejo.
@Petras Nereikia lyginti nepalyginamu dalyku-painioja dievo dovana su kiausininiene
@Teisybe Jai būtų bulbasai nukale skridusi lėktuvą, va tada but buvę kiaušinienės, čia reikia sakyt, kad dievo dovana, kad taip neįvyko o ne lyginti kiaušinienė, matomai nesi skridęs, kad tokias nesąmones, kalbi, pamatytum pro iliminatoriu šalia skrendantį miga su raketom, kelnėse ne tokios kiaušinienės pridetum
@Teisybe Ai nu jo, čia vardan demokratijos. Labai atsiprašom ponios, kad palietėm austrų temą. Galima atgailavimo vardan pasibarstyti galvą pelenais?
@Petras oij oij oij..... Gal lyginkime sulyginamus dalykus.
Į viršų