Avariją sukėlusi girta moteris pražudė savo vienintelį vaiką: gresia iki 10 metų įkalinimas

Girtos moters vairuojamas automobilis Vilniaus rajone nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į pakelės medį. Moteriai rimtesnių sužalojimų išvengti pavyko, tačiau kartu važiavęs jos 4 metų sūnus iškart atsidūrė reanimacijoje.

Vis dėlto, po avarijos praėjus dviem dienoms dėl jo gyvybės kovojusiems medikams teko konstatuoti 4-mečio mirtį. Po pranešimo apie vaiko mirtį pasikeitė ir policijoje pradėto ikiteisminio tyrimo formuluotė.

Dabar tyrimas atliekamas dėl sukelto eismo įvykio per kurį žuvo žmogus. Iki tol figūravo tik sveikatos sutrikdymas, už ką numatyta didžiausia atsakomybė – laisvės atėmimas iki 3 metų. Tai už pražudytą žmogų girtam avarijos kaltininkui pagal įstatymus gresia įkalinimas nuo 3 iki 10 metų.

Šeima nebuvo žinoma

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Alina Žilinaitė teigė, kad tarnyba yra sukrėsta dėl šios situacijos:

„Užjaučiame artimuosius. Pagal viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, vaiko teisių gynėjai kreipėsi į policiją dėl moters tapatybės.

Vaiko gynėjų tikslas buvo išsiaiškinti, ar šeimoje yra daugiau nepilnamečių vaikų, vertinti šių vaikų situaciją.“

Kaip paaiškėjo, žuvęs vaikas buvo vienintelis šeimoje. Todėl toliau šį įvykį tirs policija. Šeima iki šiol nebuvo žinoma, todėl jai paslaugos nebuvo teikiamos.

Avarijos aplinkybės

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad skaudi avarija įvyko praėjusį penktadienį, prieš 17 val., Vilniaus rajone, Petešos kaime.

Kaip skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba, tiesioje žvyrkelio įkalnėje vairuojamo automobilio „Kia Motors Sorento“ nesuvaldė neblaivi 34 metų moteris.

Automobilis atsitrenkė į pakelės medį.

Mažametis keleivis, 4 metų berniukas, buvo paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių. Iš pradžių vaikui buvo nustatyti skausmai pilvo srityje.

Vairuotojai buvo nustatytas 1,07 promilės girtumas. Ji nukentėjo nesunkiai. Nustatyta dešinio kelio žaizda, krūtinės sumušimas.


Rašyti komentarą...
S
Skausmas
2021-08-03 14:58:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji jau save palaidojo gyva,visam gyvenimui issavo vaiko atemus givybe,ka ce beteisti ,Uzuojauta artimiesiems,,Jai beliko tik salia atbulti ,,,
Atsakyti
-9

B
Baisu
2021-08-03 13:03:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas toms moterims darosi,turėtų saugoti savo vaikus,nėra pasiteisinimo,kokia neatsakomybė
Atsakyti
-8

R
RR
2021-08-03 13:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati save pakars
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų