Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sveikatos ir Dievo palaimos gerb.Drižiui.Kurie kenčia persikiojami, tiems Dievo karalystė.
Negalima samdytiems komentatoriams uždėti minuso ženklą,vietoj minuso užsideda pliusas,tur būt, kad jie nesurinktų daug minusų,čia taip patvarkyta tas tinklalapis.
negana nukentejes tai dar ir apsvarina o, kas neaisku baisu ir gyvent tokioje valstybeje panasu kaip Kiesiaus zmogzudystej tik dziaugiuos kad cia Dryzius liko gyvas sveikatos jum Aurimai ir sioje kovoje su neteisybe
Baisu,kas vyksta Lietuvoj...
20 m uz furos vairo. Visi tikri furistai zino-kuo mazesnis, tuo atsargiau. Sitie nieksai zudo padorius zmones. Jiems meslinos sakes. Musu mirtis, tikroji musu Pergale.
puiki zmogelio fantazija,ant tiek ir durnas,jei jau greitkely furai maiso...
@Ant kiek Pamąstyk ką rašai, ar atitinka tavo raštai tikrovei, juk parašyta juodomis raidėmis kokiu greičiu važiavo kuria eismo juosta, kas dar nedašunta, jai geras vairuotojas jis sugebės aplenkti bet kuria mašina važiuojančią pirma eismo juosta juk čia greitkelis, bet tau nedaeina ir nedaeis, nes nesi geras vadyla, kad pievas rašai, geri vadylos už tokius raštus per makaulę kaukštelėtų, ir nenuvertintum jų, nes jiems kelyje o dar greitkelyje nieks nemaišo nebent tokie raštininkai kaip tu.:)))))
@Ant kiek Negaliu uždėti tau minuso,nes vietoj minuso užsideda pliusas,taip padaryta tinklalapį specialiai,kad samdyti komentatoriai per daug minusų nesurinktų.
10 dienu tylejo,nei markes,nei vairuotojo pavardes,nei kokios kompanijos,pideru lietrytis tylejo, delfio tyla,tai kaip ponas zudike sandeckij paaiskinsi,kiek dar tau reikia kraujo??Kiesai ,ju vairuotojas,ir t.t.ka galvoji isszudysi visa Lietuva,kas tau nesiklaups?Kraugeri,tuoj baigsis tavo era,jau eina i pabaiga!!!
Vai ,vai ,vai......truksta zodziu.....
Kodel nevykdomi teismo sprendimai??? Teismo sprendimus privalu vykdyti!!!
užmiestyje beisvelkančius ant 70 tik ir skint !
@tai va tai va - žiūrėk kad kas tavęs nenuskintų, nevisprotis, baisus kelių erelis su vištos galva, juk žmogus aiškiai rašo kokiu greičiu važiavo, bet tu blyn skaityti nemoki vat kame reikalas, tai kokio velnio čia komentarus rašinėji, eik mokintis
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų