Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
skardzius nepaminejo jei batus pirksim ar nuomosim juos reikia priziureti. galima patys priziureti arba samdyti firma. jei batu valytoju moketi minimuma po 800lt aisku, kad virsys kelis kartus batu kaina. o gal pats skardzius butu tame laive vienas dirbes ir sutaupes lietuvai pinigu. laivo nuoma brangsta, kadangi nuomoja su laivo igula. Gal patiems laiva priziureti butu pigiau,jei lietuvoje yra tokiu specelistu.straipsnis neobjektyvus i vienus vartus
@masalas kad Masiulis - ne pavardė, o profesija. Gal sukčiaus titulas ? Kitas Masiulis aiškino, kad už 5000 dirba tik durniai. O dar ko vertas jo potvarkis, kad dyzelinius automobilius reikia bandyti 5000 apsukų režimu ? Gi žalias jaunimėlis gali susigundyti ir pabandyti tokias apsukas kelyje... Bet kurioj eksploatavimo instrukcijoj tokios nesąmonės draudžiamos.
Bet masiuliams tai negalioja .Tai gal tegu jie patys pabando kelyje?
kad darzoviu bazes vedejas yra ,,kietas,, energetikas,, mokantis pagal uzsakyma ieskoti siknoje smegenu. Kodel EK tyrusi nuo Gazprom priklausomu imoniu skunda 1,5 m nieko nesurado.Ten juk tyre ne morku ir kopustu specialistai? Ir klausimas,kodel sitie ,,energetikai,, netyre padovanotu triubu Gazprom aferos,nors nuostoliai akivaizdus? Juk ieskinys Stokholmo arbitrazui 5mlrd litu ne is oro paimtas.
Kas tas Kvedaras, per ekonomistas, kad tokius straipsnius drysta rasineti,? nepatinka JAV pigesnis terminalas? - PRASOM sienos nera, ten jusu megstamas ,,saziningas'', suskystintu duju terminalas, naudokis kiek sirdis nori. GEDA, GEDA, PREZIDENTE STENGIASI ,KAD GAUTUME PIGIAU, O CIA LENDA IS PO ZEMIU ZALIAS KIRMINAS IR VISIEMS SIKA. PER TOKIU SIKNIUS IR KYLA NERAMUMAI. CIA SMIRDI RUSISKA PROPOGANDA.
Uspaskiaus briedtinklapio sapaliones...
Subone kremliui svyla...
europos komisija pazeidimu nerado o randa zali zmogeliukai
ar tik si straipsni rase ne buves darzoviu bazes vedejas skardzius
nu tokiu atveju as matau tik viena iseiti,buvuse ankstesne valdzia pasiusti i teisiamuju suola uz sukciavima ypac stambiu mastu ir pasiuliti bausme 20 meteliu griezto rezimo kalejime ,be teises iseiti anksciau.
bet pas mus,kaip sakoma pragaras greiciau usals nei politikus pasodins i kalijimus uz ju aferas
@tadas pasodinti juos i ta laiva, ir tegul remontuoja dykai, lai atidirbineja...? (cha cha...)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų