Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai uzgriuvo ar juda?????
Čia bebriniai uztvenke, kad konservai su visais gentvilinį ais paskestų
Kurioj vietoj Vilniuje? Nepastebėjau.
@P Ten prie akmenį kur kiaulė ragą nusilauze
"sinoptikai" sakė jau kaip dės karščio ir sausros tai maža nepasirodys... kur?
Nelabai pavyks - jie sau atlyginimus pasidvigubino- dabar jau minimum 5000 į rankas (papildomai priedai už bezdėjimą įvairiuose komitetuose), plius 1800 laisvai taškomų “kanceliarinių”, plius viešbutis, plius atostogos kiek nori ir kada nori. Nors seimo kėdė yra terminuota 4 metams bet jie vieninteliai sau pasidarė išeitinę ir ją pasiima netgi jei savo noru atsisako ir eina į europarlamenta ar merus. Nera niekur išeitinių esant terminuotam darbui. Bet jie tai mato ne kaip darbą o kaip šventą misiją nuo paties Dievo. Taigi nepavyks tokių nuplauti - jie įsicementavę savę amžiams.
@Hahaha Kaip Lietuvos žemelė nešioja tokius seimo bedievius, visvien vieną kartą kojas pakratys, du gyvenimus negyvens šitie vagys. Žmonės vos galus suveda, o šitiems vis maža. Užteks kada nors.
Masturbuojamės
Min audra?
Va ką reiškia, kaip bedieviai prižiūri žemę. Karas, karas viskas sugrįš atgal su kaupu.
@Lina Gal jau arką pradėjai statyti, davatka
Varguoliai nežino kas yra akumuLiacinė talpa. Paslėptų po žeme. Liūtis o vanduo turi kur kauptis.
Per PRIDE paradą prognozuojama lietus pereinantis į stalo teniso kamuoliukų dydžio krušą , tačiau manau 20-iai tūkstančių (dvi divizijos) būsimiems kariams, tai nė motais.
@zakalka Prie šuriko ledinuko paduos dievulis dar ir tikrų ledukų. jei jau čiulpti tai iki pergalės.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų