Atsikratyti per šventes džiuginusiomis puošmenomis irgi reikia mokėti

Atsikratyti per šventes džiuginusiomis puošmenomis irgi reikia mokėti. Baigėsi laikas, kada nupuoštą eglutę buvo galima mesti į konteinerius. Dabar už ne vietoje besimėtantį Kalėdų medį gresia baudos. O jos ne tokios ir mažos – už šiukšle paverstą eglę gali tekti pakloti ir 300 eurų.

Štai taip kartu su šiukšlėmis prie konteinerių besimėtančios panevėžiečių Kalėdų puošmenos nei aplinką puošia, nei praeivių akis džiugina.

Pilėnų mikrorajone su augintiniu sutiktas panevėžietis tokios, po švenčių mieste toleruojamos tvarkos nelabai supranta. Iš atliekų vežėjų vyras pasigenda specialių konteinerių eglutėms kaip yra kituose miestuose.

Dabar gi kartu su šiukšlėmis išmesti medeliai gainiojami vėjo teršia aplinką ir tikrai negražina miesto vaizdo.

Paliekant eglutes prie konteinerių - būtent taip atsisveikinti šiemet su žaliaskarėmis - gyventojus prašė pati miesto valdžia. Esą specialūs didelės talpos konteineriai eglutėms nepasiteisino.

Nepradžiugins ir gamtosaugininkai. Nuo naujųjų čia taip pat baudos pakito už šiukšlinimą. Dabar net kelių šimtų eurų baudą galima užsidirbti kad ir už paprasčiausią prie konteinerio numestą žaliaskarę.

REKLAMA

Į komunalinių atliekų konteinerius prie daugiabučių žaliąsias ir kitas atliekas, tokias kaip padangos, mėtyti draudžiama.

Kiti gi miestai gyventojus ragina žaliaskares vežti į žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles, ar prie prekybos centrų dairytis specialių joms skirtų konteinerių.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų