Rašyti komentarą...
kas pajegs bris per upeli ir atia Lituania
@tadas taip ir nesugebejom ismesti h raides is Lithuania,ptfu kalbetojams gojams
Daryti o ne pasakas sekti,matote kiek vatinių ,draugelių ‘pradeda plušėti komentaruose gindami raudonąjį fašizmą.
@Butina vienas vatinis kepa simtus komentaru,nori sudaryt ispudi,kad ju daug.
ginklu tai neturim,Nauseda beveik viska dovanojo Ukrainai,net oro gynyba atidave,kuo tie zmones ginsis,gal ragatkem?
Tik pasižiūrėkit: būrelis kolaboruojančių žiurkiūkščių iš kailio neriasi klykdami, kad "infliacija, emigracija, konservai, niekas Lietuvos negins, visi bėkim, visi rėkim". Ne pacukai, ginsim Tėvynę visi lig vieno, o jūs atidirbinėkit tuos kruvinus ruskus grašius.
Geriau tegul nelygina 1991m ir tuo labiau situacijos po antro pasaulinio karo,kai žmonės nebuvo taip susiskaldę ir nebuvo tokios socialinės atskirties,Tuo labiau kad žmonės turėjo smetoninių tėvų įdiegtas vertybes dėl garbės ir orumo,kaip ir pirma karta tarybinių gyventojų,Dabar kai atėjo tarybinių tėvų vaikėlai be jokių įdiegtų vertybių tik su viena vertybe greitai turėti pinigų ,bendravima stik feisbukinis tikrai tik x gyventojai gins savo kraštą,O tie kurie jau užsienyje ir nori dvigubos pilietybės tuo labiau taps dideliu x.
Jei diena bus x,tai ir žmonės kurie liks lietuvoje bus x, nes jei dbar net karinės tarnybos šauktiniai vengia tai požiūris į krašto gynybą irgi x.Konservatorė Asanavičiūtė organizuodama referendumą dėl dvigubos pilietybės apie krašto gynybą nekalba,kalba tik kaip gražu bus kad lietuviai gyvena užsienyje ir nuotoliniu būdu gal būt gins Lietuvos teritoriją.Tai jei teritorija nesvarbu,kalba nesvarbi,kur gyveni nesvarbu,tai ką gina Asnavičiūtė referendumu dėl dvigubos pilietybės?Po antro pasaulinio karo dauguma buvo vargšai o dbar kai dauga kas net vilas užsienyje turi ir nemažai turtų,tai akivaizdu ką gins dauguma turtingų žmonių,jie su tapkėmis bus užsienyje su savo vaikais ir anūkais o tas Lietuvoje liks tie,kuriuos dabartiniai liberalai niekina ir jie taps tuo x.
Visi išvažiuos pirmas lansbergiu klanas ir jo pavaldiniai
Sūnus šauktinio amžiaus jau išvežti
Iš toli mylės Lietuva
Kentės žemiausias žmonių sluoksnis
Ateis paprasti žmonės, bet jų nebus daug. Visas tas vadinamas alitas pabėgs patys pirmi. Nei landsbergiukai, nei čmiliukai kariauti neis. Raskevičius su Simonko irgi neis... Ir kas lieka tada?
Nyksta Lietuva, mirtingumas virsija gimstamuma, apie 31 proc. Salies gyventoju yra pensininkai, o jaunimas isvaziuoja ieskoti laimes kitur
Šaulių sajunga galėtų organizuoti visuomenei mokymus: susipažinimą su k. technika, ginklais, mūšio taktika.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų