Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
gydykit šitą ,kol gal nevėlu
gydykit šitą ,kol gal nevėlu
MM,IQ,TTT,Ts,VL,LANDS< CCC,AS,ZZZ,Z,SB,222,[], []].QWE,SLAVA KOPISIES,OPTIMISTAS,FAS ir kitokį čia VIENĄ pasivadinusį taip kremliamėšlį
Asilas tas atsargos kariškis, tik smegenis mutinti gabus, pirkit sluokit is lentyna druska alieju ir sikpopieri, o jie turbūt Is USA mokys kariavimo paslapciu, karas jiems baisus praeitais o , realiai darbo zmogus kaip dirbo taip dirbs , pas ji nieko nesikeičia, is darbo i buda , is budos i darba, Gabikui keisis,
Hm... rašo, kad valstybė mėnesius nesirūpins savo piliečiais..., nors tie milžiniškus mokesčius moka. Reikia suprasti, kad paprasčiau yra jau dabar išvykti iš šalies kokion Ispanijon ar pan.?
Mano ūkio melžėja įspėjo, kad kad reikia pasiruošti karviašūdžio biologiniai kurui.
Suka karo kurstotojas jobanas.
Po tokių straipsnių vėl pradės kažkokių produktų trūkti. Ar ne geriau šią misiją pavesti savivaldybėm, seniūnijom atba bendrijom, o ne atskirai gyventojams rūpintis kruopom, koncervais ir kt.
Mūsų valdžia teisi. Daugiau trijų parų neišsilaikys. Toliau viskas bus kitos valdžios rankose
Nusaukit ta durniu dabar ir gyvenkyte sau ramiai
Trim mėnesiams tose šalyse, kurios atsilaikytų prieš ruskius. O mums trys dienos, nes būsim nušluoti sužvėrėjusių ruskių-buriatų, atims visą tą maistą ir pinigus, ne tik klozetus. Bet jaunimas ir turtingi pabėgs, o pensininkai nuo konservų išmirs, jei ir liks gyvi.
@Britt Gerai sakai, kam tiems-jiems maisto atsargas ruošt, geriau patiems pavalgyti, o paskui bus kaip bus.
Dar vienas garsiakalbis jau kelinta straipsnį rašo ir gasdina. Tai tegul pasako kodėl Vil niuje būsto kainos nekrenta, juk Vilnių sunešios pirmiausiai a ??? Tai gal to karo nebus ??? Ar vilniečiai tokie buki, ar laukia kacapų peruoše raudonas vėliavas ???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų