• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Legendomis apipinti mediniai Šventosios nameliai iki šiol priima gyventojus. Nors pažvelgus į kai kuriuos iš jūros pašonėje stūksančių medinukų galėtum stipriai tuo suabejoti.

15

Legendomis apipinti mediniai Šventosios nameliai iki šiol priima gyventojus. Nors pažvelgus į kai kuriuos iš jūros pašonėje stūksančių medinukų galėtum stipriai tuo suabejoti.

REKLAMA

Nors Šventojoje sezonas dar neprasidėjo, tačiau gyvenimą mediniuose nameliuose jau išbando pirmieji poilsiautojai.

Naujienų portalo tv3.lt kalbinti žmonės moja ranka į minimus nepatogumus ir pasiūlo įsiklausyti. „Girdite, kaip ošia jūra?“ – perklausia viena iš pašnekovių. Dėl to tikrai nepasiginčysi, bet...

Pabrėžia vieną išskirtinumą

Apsigyventi viename iš kapitalinio remonto seniai neregėjusiame medinuke nakčiai kainuoja 30 eurų. Gyvendamas čia gali naudotis bendra virtuve, dušu ir tualetu.

Namelio viduje yra 2-3 lovos, nedidelis staliukas, kelios lentynos ir šaldytuvas. Visi kiti patogumai – bendri.

Su draugų kompanija nameliuose apsistojusi šiaulietė Nijolė pasakojo, kad čia jai viskas yra patogu: „Viskas čia yra ranka pasiekiama. Vyresni žmonės vertina tai, kad per minutę gali nueiti iki jūros. Yra įrengta bendra virtuvėlė, bendri dušai ir tualetai. Žmogui nakvynė kainuoja 15 eurų, bet užtat čia gyvename pušyne.

REKLAMA
REKLAMA

Patogiai galime gyventi savo gražiuose namuose, o čia – didelė permaina. Taip pabėgame iš miesto. Apsigyvename čia ne todėl, kad pigu, o dėl gamtos. Aišku, su mažais vaikais gal būtų ir nepatogu, bet suaugusiems čia visko užtenka. Nėra sunku nueiti kelis žingsnius iki dušo, lovos geros, viskas patogu. Siūlome čia atvykti dėl naujų patirčių. Kur tu patogiau rasi, kai jūra tiesiog po ranka. Girdi jos ošimą. Čia atvažiuojame jau ne pirmus metus.“

REKLAMA

Kaunietė Ilona pasakojo, kad Šventosios nameliuose apsigyvena ne pirmą kartą, tiesa, visada trumpam laikui:

„Esame čia, nes jūra šalia. Girdite, kaip ošia? Miestelyje taip negirdėsite. Vien dėl to apsigyvename čia. Nėra tie namukai geri, bet dėl kelių dienų nelabai tai akcentuojame. Svarbiausia lova yra patogi.

Pavalgome mieste. Pusryčiams turime atsivežę virdulį. Para kainuoja 30 eurų. Namelyje yra 3 lovos, stalas, spintelė. Kainos kavinėse taip pat nebaugina. Viskas, ko reikia – gamta, esame atskiriau nuo žmonių. Jūros ošimas, paukščių čiulbėjimas.“

Tuo metu šiaulietis Karolis teigė, kad čia ilsisi dėl to, jog pasiūlė draugai. „Atvykau su šunimi. Lova yra, man to užtenka. Pakanka visko, kas čia yra. Atvykome 2 dienoms su draugų kompanija“, – trumpai savo vizitą reziumavo tv3.lt pašnekovas.

Eina kakų toks poilsis.
Puikiai praleidome laiką, tai buvo 32 metus atgal. Labai šauni vietelė, jūra prie pat.
Dabar matau viskas patogiau ir geriau. O kaina žmogui 15, pasaka.
Šiemet būtinai apsistosime.
Koks skirtumas kur gyvenate, svarbiausia kaip elgiatės. Šiukšlės, triukšmas, svaigalai - nesvarbu kur atostogaujate, bet nepamirškite, jog 3 faktoriai nei vienam poilsiautojui nepatinka.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų