Rašyti komentarą...
Eik b... vakcina i rura susileisk
pilnas kosnervu sssssssssssss
pilnas kosnervu sssssssssssss
marijoniete dirba konservai viska meluja
Šiai minutei ,ką tik paskelbė karštosios linijos vadovė, yra užregistruota 2059 vaikai vakcinacijai. Dulkys kažin kodėl skaičių išaugino iki 4-5 tūkstančių.
Byby Dulky eik lauj
Nesibaigia su tom atmainom. Net jeigu visi susiskiepytų, tai nesibaigtų. Kaip Dulkys minėjo - tokios žaidimo taisyklės
eik pats lauk, parazite
Turime vakcinu pilnai,be barkodo.
Ar galėtu man Dulkys atsakyti į mano klausymą,paskiepytas trimis dozėmis sunkiai susirgo,sirgo po dviejų dozių o dabar po trečios susirgo,tai tas skiepas nieko neapsaugo,tik vyksta žmonių genocidas planą reikia vykdyti, kiek randama be smurto žymių ir tai mes žinome nuo ko krenta,kaip lapai žmones,kol nebuvo vakcinų ir nebuvo šitų nesąmonių.
@Dan Labai teisingai parašėte, kol nebuvo vakcinų, tol viskas gerai buvo, reikia dar pridėti tuos pagrindinius žmogžudžius. Nes šitie parazitai žmonės ir žudo
@Dan Ydomu o aplamai ką Dulkys nusimano medicinoj nebūdamas mediku?
@Ydomu Nusimano, kai kiaulė apie debesis, jis spiraliu meistras,
Ar tu dar neatsistatydinai??? Palik šią kėdę tiems, kurie bent kiek nusimano apie mediciną ir sveikatos sistemos valdymą, kaip tau negėda prieš Lietuvos žmones???
@DULKĮ! Kokia čia gėda dulkiui, sėdi po šoninės sijonu, ar kelnėm, jam patinka jos apatinis kvapas, gal armonikės apačia taip nekvepia. kaip šoninės.
@Kostas Atsiprašau už klaidą turi būti žodis šimonės.
@Kostas nieko tokio, mes supratom:DDD
Sakyčiau turi būti apriboti vaikų, ypač nedėvinčių kaukių (dėl amžiaus) lankymasis prekybos centruose. Taip pat turi būti apribota, kaip ir bet kuriai kitai grupei.
@MK jei aplink nebutu buve pavyzdziu, kai seimoje vienas serga, o kitas ne, nors miegojo vienoje lovoje, tai sakyciau, kad kazka reiskia tos kaukes, vaikai ir kt., o dabar netikiu, kam reiks, tas pasigaus virusa kaip sakoma lygiame kelyje ir niekur nuo o nepabegs.
Į viršų