Rašyti komentarą...
Taip taip badytis. Persirgo, 2 kartus badėsi ir vėl serga. Ar bent nutuokia kokia neoficialiai išsigelbėjusių nuo koronės antibiotikais statistika.
Ką reiškia kvailiais? Viskas varoma ant tų, kurie nesiskiepija, nors jiems ir taip beveik visos durys uždarytos... Omikronas puikiai plinta tarp visų skiepytų, kurie vaikšto po akropolius, dalyvauja renginiuose, keliauja ir panašiai. Omikronas yra bausmė už diskriminaciją.
ministre,pats zinai,kad tu doziu bus n kartu,tiesiog vykdai globalistu nurodymus
Tu Dulky debilas,jei pats likai kvailio vietoj tai neskaityk kad ir kiti kvailiai,koks absurdas taip kalbeti,nesiskiepiju ir nesiskiepysiu situom marmalu,2metai varineju po europa ir niekas zodzio nera pasakes kad reikia skiepitis,blet,nesikeikiant kiek galit liaudi dusint,uz musu pinigus perkat sita suda,sau kraunat babkiu lagaminus ir man atrodo kad noresit kazkur dinkt,neisdeks,DVASIOS jus visur suras kvailiai,SEKMES kely!!!
Čia proto bokštas jau nereikia ne aiškinti.
Aiškina apie medicina...
Ministre, jūs skiepijotės dėl savęs ar dėl ko? Nes nieko kvailiau negalima sugalvoti, kaip pasiskiepiję jaučiasi kvailiais. Jeigu būtų esmė sveikatoje tai tikriausiai kvailiu nesijaustum.
@Nesuprantu Deje,bet durniais ir liksit. Jau turit likt tokie. Nors ir buvot tokie nuo pat tada kai nuejot paklause. Suprasit kaip isdure ir suvare jum sveikatas.
@Suprasit Ne į temą rašai
PAGAL DULKI JEIGU TURI ANTIKUNIU TAI BLOGAI,TAI KAS APSAUGO NUO USKRATO,GALIAUSIAI PAAISKES KAD TIK PERSIRGIMAS TADA ZMOGUS IGAUNA IMUNITETA VISAM GYVENIMUI O MEDICINAI NEMARINTI ZMONIU O NEUZLEISTI LIGOS NES PAGAL MIRTINGUMA SUSIRGUSIU ZMONIU SKAICIUI PIRMI PASAULYJE GEDA DULKI
@TOMAS Gėda nesuprantamas žodis
@TOMAS Tikrai. Neskiepytas. Persirgau prieš metus. Turėjau begalę antikūnių. Dabar jų šiek tiek virš skelbiamos normos buvo. Susirgau ką tik omnicronu, tačiau sirgau labai lengvai (daug lengviau nei oirmą kartą). Taip kaip ten su tais natūraliais antikūnai? - atsakykite Dulkių.
ši išdulkėjusi persona paliko kvailiais patikėjusiais skiepais .Tik konservatoriai suranda tokių asilų , nors Laurynui atrodo , kad asilai tai tik oponentai
tuoj skiepysimės kas mėnesis, kol pakratysim kojas.
Į viršų