Rašyti komentarą...
Nekreipkit dėmesį į analfabetus, visiškus bukagalvius. Ne Dulkys situaciją valdo. Jis tik menkysta kuriam kiekvieną dieną liepiama daryti vieną ar kitą. Medikai jau net nekalba apie jį, lyg jo nebūtų.
Visiems antivakseriams ir panašiems dvejetukininkams — puikus alegorinis pamąstymas.

Inžinierius ir antivakseris prieina prie tilto per upę, kurioje knibždėte knibžda krokodilai ir piranijos.
Antivakseris klausia inžinieriaus:
— Ar saugu man eiti per šią upę?
Inžinierius paaiškina:
— Pereiti šį tiltą saugu 99,97 proc.
— Chm... tai aš geriau perplauksiu.
P. S. Jeigu man nepatinka ši valdžia, neprivalau būti antivakseris.
Nuo sausio 17 karantinas
3 kart paskiepyta net 713000 ar čia klaida !?
Apie kokį Karantina kalba 69% paskiepyta .!! Omicron panašus į lengvą gripą UK taip rašo.
ot idomu, ar tie veikliausi ministerei, su savo vade, dziovina sucharikus, nes ilgi metai, laukia belangeje
Kas cia toks tas dulkys?
Karantinas - priemonė žlugdyti verslą. Kaip šeimininkai iš užsienio lieps, taip mūsų valdžiažmogos ir darys.
Taigi artėja fiasco skiepų bizniui. Sako, kas skaitė ES ir faizerio kontraktą, tai pradėjo visai kitaip žiūrėti į situacija. Tai ne pandemija, o finansinis projektas. Kaip žinia, A.Burla atėjo faizeriui vadovauti tik 2018 metais ir po to pajudėjo jų finansinė gerovė. Bet pinigų lietus baigiasi, nors jie susiplanavo viską iki 2023. Mūsų laukia labai įdomūs laikai, kai prasidės teismo procesai ir viešas skalbinių plovimas.
@taip viena gera žinia-tvartelio koalicija į seimą daugiau nepateks.
Man labai Įdomu, kiek dar tęsis šis spektaklis su namordnikais, kuriuos mums prieš ekraną užsideda valdžiažmogiai. Nuo pat pirmos pandemijos dienos supratau kas čia vyksta (turiu dievo dovaną šį pasaulį matyti kitaip), todėl iki šiol stebiu šį cirką. Jiems tik noriu priminti, kad mes visi sėdime vienoje valtyje ir tegul jie negalvoja, kad jie su ta valtimi išplauks. Kol kas nematau ir negirdžiu, kad visą šį chaosą matytu kiti žmonės. Laikas yra ne jų naudai, pas juos yra labai žema energija, todėl jie žmones bando laikyti baimėje ir iš jos maitintis. Aš savo aukštą energiją skiriu tik geriems žmonėms ir padedu jiems suprasti, kad jie gyvena iliuzijoje, o ne realiame pasaulyje. Labai daug žmonių prabudo ir jie suprato, kad jie buvo apgauti šios supuvusios sistemos, kuriai žmonės yra tik prekė (gyvulių pasas). Linkiu visiems prabusti, nes jus nusipelnėte gyventi laisvėje, meilėje, be baimės ir kurti savo pasaulį, o ne tą - ką mums bando primesti. Pagaliau pasijauskite savo gyvenimo šeimininkais, o ne šių bepročių, kurie ir sugalvojo šią pandemiją, kad sunaikintu žmoniją. Gyvenkite meilėje ir neškite šviesą, nes jie to labiausia bijo. Laikas šviesos pusėje, o tamsai ateina galas.
Į viršų