Rašyti komentarą...
Šlykštus straipsniūkštis, kurstantis neapykantą tarp tautų.Ar tik ne senis Lansbergis su savo šutve nebus nusamdęs.O Skuodo merijos atstovai yra šaunuoliai, suorganizavę vaikučiams išvyką į Rusiją.Smerkiu visus,kurie negali draugiškai sugyventi su kaimynais.Reikia vieną kartą užmiršti visas okupacijas- kas b uvo, tas praėjo.O šiandieną baisiausių pavojų tautoms kelia ne Rusija, o Amerika, kuri negali gyventi be karų, nes jai vadovauja karinės pramonės magnatai-milijardieriai, todėl su šia šalimi mums nepakeliui.
Eknesk to tu zemaiciu,pasveiziek isavi koks esi to mpzeks.
Dauguma komentaru rase stribu palikuonys ir gerbejai.
@G Is tolo matosi landsberginis-grybauskaitinis "patriotas", ar "partizanu" palikuonis, kuris megaujasi galimybe paloti ant Rusijos, budamas uz JAV placios nugaros, atkakliai renkant i valdzia landsbergius-grybauskaites, vietoj to, kad galvoti, kaip aukotis, nuo visisko issilakstymo Lietuva gelbeti. G., dazniau dainuok Mikutaviciaus "Trys milijonai"! Vatniko palinkejimas. :)))
Turiu kaimynę rusę, draugė ji mano. Na ir kas, kad esu žemaitė, tai dabar, reiškia, aš ją raulioti turėčiau? Nejuokinkite tik jūs manęs, Visi esame žmonės, o jūs ten su savo ,,politika'' tuoj ir karus prišauksite. Su kaimynais reikia gražiai sugyventi ir bus viskas ok. Varot, varot ant tų rusų, net juokas jau neima. Pati Grybauskaitė buvo KGB - istė. Ir kas, kad nuvažiavpo, kepurė nukrito? O durnių yra ir tarp rusų, ir tarp lietuvių, kurie los, kaip tie skalikai, ir neužsičiaups. Negalvokite, kad nemokame atsirinkti kas yra kas. Pats karalius Mindaugas ne kartą tuos žemaičius pardavė juk.
@žemaitė šaunuolė, puikiai pasakyta........., o dėl vadinamo karalliaus tai apsaugok mus nuo tokio tipo atetyje.... ar žinote, kad žemaičiai švenčia jo mirtino sužeidimo dieną po ko tas išdavikas parsidavėlis nugaišo
Lietuviai seniai žemaičius išdavė, ne jiems pasakoti apie išdavystę!!
"lietuviai vis dar lenkia galvą prieš savo tautos išlaisvintojus rusus, kurie tik išvarę vokiečius ėmė plėšti, žudyti, prievartauti lietuvius kaip laukiniai žvėrys. O po to šaudė Sovietų Sąjungai bandžiusius priešintis lietuvių partizanus ir šimtais tūkstančių vežė gyvuliniais vagonais į Sibirą, ir į tą pačią Chakasiją". Perskaite sita, ypac " tik išvarę vokiečius ėmė plėšti, žudyti, prievartauti lietuvius kaip laukiniai žvėrys", toliau galima neskaityti. Idomu, ka TSRS vietoje amerikieciai darytu su "lietuvos partizanais"? Veztu i Sibira, ar masiskai nudetu vietoje kartu su palaikanciais civiliais, kaip su besipriesinanciais partizanais dare naciai, dar ir kaimus deginant? Nera nieko durniau, nei gincytis su idijotu. Protingo dar galima butu paklausti: o kodel TSRS po viso to nusprende ir padare LTSR savo Vitrina Vakarams. Bet idijoto to beverta klausti, taip pat komentatoriaus kaubojaus. Neverta gincytis, ar TSRS isgelbejo lietuvius nuo isnaikinimo pagal hitlerininku plana "OST". Skuodiskiai, paprasti zmones, kur kas daugiau nusimano, nei rusofobinis kompradoriskas LR elitas.

Na, jei TSRS kariu kapu priziurejimas LR iniciatyva yra isaldomas, tai nera kam leisti LR Misijos „Sibiras“ dalyviius į Rusijos teritoriją. Iki to problemu nebuvo. Arsiau lokim ant Rusijos!
@Grigorij kaip jankiai po karo elgėsi Europoje ? Ogi atstatė Vokietiją, nieko nenušovė, neužgrobė. Bet tupam vatnikui tai nesuprantamas elgesys. Vaniučkoms ikalta, kad tik grobdami jie gali gyventi. Dar daugiau, jie neapkenčia visų, kurie gyvena už juos geriau, nes tai blogas pavyzdys, pavydas. Todėl jų tikri draugai tik Mongolija, Osetija, Padniestrė ir pan.š. Ar norite būti tokiais draugais ? - manau, norinčių neatsiras .
Pats baisausias dalykas amerikos fashistiniam rezimui yra Nordstream ... ( ir sita suvokia visas pasaulis) JUuk visi pasauluje suvokia kad Rusija neikada - ABSOLIUCIA NIEKADA NEPULS Vokietijos .. nepuls auksinius kiausinius nesancios visteles) todel Nordstream yra taikos garantas 1000 kartu stipresnis negu visos tyaikos sutartys.. Ir sito nesuvokia tik nupliure beretoidai ... ir tik todel amerikos menkystos taip loja ant sito dujotekio !! Taika - pats baisuaisias zodis amerikai ir jos hitlerinei ekonomikai - kuri laikosi tik ant zudyniu ir karu !!! Jeigu pasaulyje bus taika ir zmones nebesuz nuo amerikos bombu - ameriks zlugs is karto ... todel ir klykia beretoidai ir visis nato menkystos - pirkite pirkite pirkite supuviusia amerikos ginkluote ... PIRKIIIIITEEEEEEEE.
Nutraukti su Rusija diplomatinius santykius? Būtų logiškas klestinčios rusofobijos padarinys.
tie kas remia rusiją yra rusijos naciai
Šitie pušinskai ir klišoniai nėra kvailiai; pasidomėkit jų tėvais ir pamatysit iš kur tokios jų pažiūros- laižyti okupantui žemiau nugaros. Juk ne tremtinių vaikai organizuoja šitas keliones? Stribų išperos ten sėdi. Mato, kad mūsų VSD be dantų- už nieką nereikia atsakyti- štai ir laižosi prie rusofašistų....O gal dar su tankais atvažiuos mūsų "vaduoti"?
Į viršų