Artimiausiomis dienomis orai šalyje šiek tiek atvės

Ketvirtadienį Lietuvoje orai buvo rekordiškai šilti – Kybartuose buvo apie 16 laipsnių šilumos. Artimiausią naktį vyraus menkas debesuotumas, vietomis bus rūkas gali pasitaikyti ir plikledis. Diena bus debesuota, kai kur palynos arba kris dulksna.

Apie oro temperatūrą. Artimiausią naktį vėjas pasisuks iš vakarų iš šiltąjį orą iš Lietuvos išplukdys. Todėl paryčiais vyraus 3–5 laipsniai šilumos, pietryčiuose kai kur apie 0. Dieną temperatūra beveik nekils – vyraus tie patys 3–5, pietuose 6–8 šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj bus ne karšta, o tik šilta. Vyraus debesuoti orai, pragiedruliai reti ir menki. Dieną kai kur palynos, kris dulksna. Naktį bus rūko, kai kur sublizgės plikledis. Per visą naktį vyraus 3–5 šilumos, pietryčiuose apie 0, dieną irgi 3–5, pietuose 6–8 laipsniai šilumos“, – aiškina sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras orai Lietuvos link keliaus nebe iš pietvakarių, o iš vakarų, šiaurės vakarų, todėl toks karšti kaip šiandien tikrai nebus.

Šeštadienio naktį kai kur menki krituliai, dieną jų nebus, orai bus šviesūs. Naktį vyraus 1–3 šilumos, kai kur apie 0, todėl bus ir plikledžio, dieną vyraus 5–7 laipsniai šilumos.

Sekmadienio naktį ir rytą daug kur bus kritulių – vyraus šlapdriba ir sniegas. Be to, naktį ir rytą daug kur plikledis. Naktį vyraus 1–3 laipsniai šalčio, prie jūros apie 1 šilumos, dieną vyraus 6–8 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų