Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na šįkart nuoširdžiai palaikau Gražulį
Na šįkart nuoširdžiai palaikau Gražulį
tai juk puiku. eini sau pereja ir mindai iskrypeliu veliava....
@MMM Įvairios Vaikų Teisių tarnybos, Tėvų Komitetai turėtų oficialiai kreiptis į Teisėsaugos institucijas, kad LGBT BENDRUOMENĖ SAVAVALIŠKAI PAVOGĖ IŠ VAIKŲ VAIVORYKŠTĘ, IŠTEPĖ ANALIZAIS IR NAUDOJA KAIP PEDORASTIJOS SIMBOLĮ.
Visokio plauko simonko čia verkia tik dėl pyderų, o KAS APGINS VAIKŲ TEISES???
@Netiesa Pas mus seimo nariai neturi nei vaiku,nei anuku.jie iskrypeliu ir issigimeliu draugeliai.Pirma galvojau ,kad vaikai turetu buti pirmoje vietoje,o pasirodo ,kad pederasai uzkariavo pirmumo eile.
@MMM Bet parėjus reikia batų padus nuplauti dizinfekcini skysciu
Šaunuolis Petras Gražulis.
Stebina keli momentai - Vilniaus vadzia leido...?! Kaip gali Vilniaus valdzia pazeidineti istatymus? Policija pradejo tyrima - ka ten tirti reikia netgi nuo 2018m, negi neaisku kas pereja spalvotai ispaise, paklaustu Simasiaus ir suzinotu. Pradejo tyrima del isdazymo juodais dazais - o tai kokios spalvos asfaltas, gal "pradejo tyrima del asfalto isdazymo asfalto dazais" ?
@a O jei dar perdažymo kainą sužinotum.....
tie vaivorykstiniai pazeidzia,,gamtos susiformavimo teise,mamos,tecio ir vaiko teises,jiems nepriklauso,miesto gatves,,tiltai,,tuneliai,kad savavaliskai terliotu viska,neturi teises,,turi buti baudziami ,kaip ir visi kiti administracinemis baudomis arba kaliuzemis,mus baus,o ju ne,bet mes letuviai neleisime,kad tai vyktu lietuvoje
Tegul sau rūbus siuvasi iš vaivorykštės,o ne eismo perėjas perdaro,klaidina visuomenę
gali patikti, gali nepatikti, bet jis ne tinginys. Ir dirba. Gal kiek ekscentriškas, tačiau toli gražu ne kvailas.
Kai vyksta tokie dalykai zinokite seime rengiami kokie nors eferizmai kad nukreipti demesi
Suprantama yra visokių žmonių su savo pakraipa. Bet ar kelių taisyklėse yra tokios velevos. Tai neturėtų būti blaškomi vairuotojai. Nes gali būti ir nelaimė. Tai pagrindinė perėjos dalis. O ne spalvų derinys.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų