Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuva sukčių valstybėlė.
Lietuva sukčių valstybėlė.
Pramonė kuriama šimtmečiais , "šmugliakai" pagamino per mėnesį ir agavo neturinčius patirties atsitiktinius vidaus "organus"
Nū, normalu. Mane ir apgaudinėja, nemoka europynio atlyginimo.
Pinigai praplauti su palaiminimu iš viršaus, visa teisėsauga tokiu atveju patampa akla, kurčia ir neįgali, tai vadinasi pinigų įsisavinimas, kaltų nėra ir tai vyksta kasdieną.
@Nieko Nu ir kas čia tokio, tipo Feraris su dviračio pedalais jau nebe Feraris, bet jis gi važiuoja, tik labai lėtai.
Neapgavo. Tik reikia mokėti įsisavinti įrangą su kitokiomis detalėmis.
Auksiniai šaukštai ir netinkamai veikianti įranga - daugiau pinigų gynybai. Gal pradžioje nustokit plauti esamus ir pirkti tai ko reikia,tada jau papildomų ieškokit.
As abejoju ar musu pasienieciai kada nors naudojosi tikraisiais kariniais prietaisais, todel ka iems pakiso, tas ir tiko, geriau matosi, na ir gerai. O stai amerikieciu kariai tikriausiai is pirmo zvilgsnio pradetu keikt. Toks jausmas, kad greitai reikrjo pagamint ir daug, pagamino is to ka turejo, na.. o paduot visada norisi klase auksciau. Ir ne nebutu isaiskeje, matyt koks buves atleistas darbuotojas paliudijo ar pinigus is 1.2 mln nepasidalino ir prasidejo mesinele.
LeoLT Kikilas mire Jo metodai vis dar gyvuoja. Dar irgai Lietuva nuo sudu vaduosis. Saudyti vienareiksmiai tokius debilus kur vagia is tevynes.
Jeigu su geresnem detalem tai neapgavo. bet jeigu su pigesnem blogesnem tai apgavo
As tai pastomato siunta atidarau ir patikrinu pries naudodamas, jeigu ka grazinu gamintojui pardavejui perikupui... man neidomu.
O cia kas? Kazkoks bardakas. Laukiu i vieshuma kai iseis, kad zaisliniu zaislu prisipirks idiotai.
Ko stebetis?
..Auksiniai saukstai
..Boxer be boksteliu,
..Plastmasiniai kastuveliai.
.. NERA ,,NUSIKALTIMO,, SUDETIES
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų