Rašyti komentarą...
atimti lisensijas
@visiems psichiatrams ir išvaryt į gatves basus
daugelis iš jų tik suknisti receptų rašytojai
Galėtų kunigai per mišias vyną (velnią) ne gerti, bet lieti lauk, kad žmonės nustotų sirgę.
Kam į gatves? Jie išeina į privačias klinikas, kuriose nėra atsakingi už gydymo rezultatus
dar negana.
JŪS ''medikai'' suleidžiate nuodingas injekcijas net naujagimiams. JŪS ''medikai'' suleidžiate ''Vit. K'' vos gimusiems ir JUMS nerūpi tai, kad kai kurie, o [Lietuvoje] gal ir visi suleidžiami ''Vit. K'' turi POLYSORBATE 80, t. y., sterilizatorių. JŪS ''medikai'' tylėjote apie kaukių žalą, nors žinote apie acidozę, apie alveoles. Ir t. t.

Nepagailėsiu ir nepalaikysiu nei vieno ''mediko'', kol tie, kas kolaboravo ir kolaboruoja grianucidui injekcijų, kaukių ir kitų kenksmingų dalykų pagalba.
@žmogus ką rūkai, ką valgai, toks ir esi
@apdujusiam užuojauta ; nei rūkau, nei ... . Tiesiog naudojuosi [įstatymu Nr. VIII-1524] - teise gauti informaciją. Parašai Kreipimąsi į [SAM] ir / arba ..., ir gauni informaciją.
Tiesiog reikia žinoti ko klausi ir kaip suformuluoti.
Čia jau būtų virš visko,jei streikuoti gydytojai. Tegul normaliai dirba o ne verkia. Gydo telefonu,skiria vaistus net neapžiūrėję paciento. Kažkoks išsigimimas, viską daro sesutės. Šeimos daktarų klinikose nėra, arba dirba dvi val. Gal pradėti tikrinti realiai turėtų tas šeimos klinikas. Ir kas joms leidžia taip dirbti? Ir dar verkia amžinai,kad daug darbo,o pinigų mažai. Gal imkit ir paskelbkite kiek val.per dieną dirba daktaras ir kokį atlygį gauna pvz.šeimos daktaras, neurologas,endokrinologas. Abstulbsite. Pas šeimos daktarą be 3 savaičių neprieisi, tik telefonu greičiau,o pas specialistus tai iš viso patylėt tenka. Neperspėjus patikrinti ir bus aišku,kiek "dirba" nuskriausti daktarai,įsikūrę pilyse už varganą algą.
@Pacientas Dar ir profilaktinius patikrinimus, kurie daugeliui dirbančių ir yra vienintelė šeimos gydytojo paslauga per metus, apmokestino 30 eurų. Kam tada tas PSD?
Nu taip, babkess atiduos mokytojams, medikams, o atims is pensininku.To tai nebus.To tai nebus- iseisim i kelius su ramentais, streikuosim .
@Pensininkas Nieko iš pensininkų nereikia atimti. Tik pinigų nereikia švaistyti reklaminių knygų spausdinimui, televizijos laidoms, sveikatos biurų renginiams.
Man rodos, kad raudonieji nori sukelti sąmyšį,nes jiem geriau jei valstybėj sąmyšis. Gal siekia susijungti su kaimynais,nes anksčiau delegacijos vyko į Baltarusiją ir labai gyrė ten esančią tvarką,peikdami viską pas mus.
Visi,išskyrus slaugytojus , gali dirbti ir už mažus atlygius,o slaugytojos privalo sulaukti "aukso amžiaus",ir kuo tokia ypatinga ši profesija palyginus su kitom?
@Ar teisingai supratau Kiek dar žmonių gauna ~800 eurų į rankas(čia su darbu naktimis ir per šventes, jei tų švenčių papuola)? Komentuot mokat, tai gal pabandykit padirbėt slaugoj?
@Slaugytoja Visi, bet ne vienodai.
@Slaugytoja Labai daug žmonių gauna apie 650 į rankas ,ir dirba gamyboje,prie staklių,siuvimo mašinų,ir į wc neturi teisės kada nori nueit ,apie kavos,arbatos gėrimą 10 kart per pamaina tik pasvajot
@*** Taip, taip. Ir iš pavydo bliauna ant tų, kurie išdrįsta už save kovoti.
@*** Tai eikite į slaugą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų