Rašyti komentarą...
Na bet tu ir durnas.... O ką, jei tie vaikai patys vaikus turi, kuriuos vos išlaiko. Lietuvoje dar labai daug tokių debilų, kaip tu.... Deja.
Na kas ta Sodra?Ar tai ne sovietinis palikimas. Sodra turi išlaikyti tik tuos senelius, kurie neturi kas juos išlaiko ,o savo tėvus turi išlaikyti vaikai kuriuos tėvai iš leido į mokslus į gyvenimą.Juk nuo senovės kai tėvai palikdavo savo vaikams turtą juos išlaikydavo vaikai,o dabar viskas perkelta ant valstybės,tai neteisinga,vaikai turi rūpintis savo tėvais,o ne valstybė
Ir nesipiktinkit del pateikto saraso. Lietuva nera verta lygintis su Vokietija, nes yra kitoje lygoje. Negalima lyginti, kas nesulyginama.
Joni, Joni... Paziurek troleibusuose i tuos "islaikytus" senelius. paziurek i emigracijos isvaromus vaikus. Paskaiciuok - kiek zmoniu tiki sita valstrybe, o paskui cia kitiems moralizuok. Labai jau juokingai atrodai. Revoliucija nekils. niekas to ir neteigia (klaustukus reik matyt), bet LABAI GAILA.Mat valdo tokie "joniai" daugeli metu.
Jei kils revoliucija, tai tik ne senuku ir ne alkanu. Alkanu zmoniu Lietuvoje nera. Daug trokshtanciu ir ishtroshkusiu...bent alaus shlakeli...

Tu teisi,Zosiuk. Ne tik solidžius atlyginimus sau išsimoka, po kurortus
šlaistosi, bet ir gražiausių rūmų už "Sodros" pinigus prisistatė.

Čyvai,Čyvai, nekils jokia senukų revoliucija,
nes čia visų pirma ne Rusija , o antra,jei visi
vaikeliai išlaikys savo senelius ir tėvelius,
tai ir nėra ko baimintis dėl "revoliucijos". O
tėvų išlaikymas tai kiekvieno jūsų pareiga.
Dėl "kūrybinių" darbuotojų, žurnalistų ir
sportininkų. Jie privalo mokėti į "Sodrą", nes
naudojasi visomis paslaugomis-poliklinikos,mokyklos ir t.t. Jie dabar mūsų, ne
kūrybinių darbuotojų ir ne sportininkų, išlai
kytiniai.
bet kokios salys! akivaizdu is sios sarasiuko, kad tas privatus pensiju fondas gryna afera neispruseliams. Ar tame sarase matotte nors viena issivysciusia valstybe su gerai aprupintais pensininkais? Nutresk vargsa, taip vadinasi sita sistema.
revoliucingas pavadinimas, turinys nulinis
tai kad ir privatūs pensijų fondai senstančios visuomenės neišgelbės. kad būtų aiškiau suvokti kodėl, įsivaizduokite hipotetinę visuomenę sudarytą iš 100 darbingų žmonių. tarkim nusprendė šitie darbingi žmonės kaupti pinigus senatvei privačiame fonde. na, sukaupė po 50 štukelių, senatvė atėjo, visi išėjo į pensiją: dabar tai pagyvens, galvoja. bet štai nueina į parduotuvę, o ten pora supelijusių kepaliukų duonos, dar jų pačių keptų, parduodami už kosmines kainas.


panašiai bus ir realybėje: senių masei didėjant, jų sukaupti pensijai pinigai tiesiog sukels infliaciją – paklausa prekėms bus didelė, o darbo jėgos tai truks. ta kuri bus, dirbs už milžiniškas algas. žodžiu viskas vistiek susives į tai, kad seniams teks grįžti į darbą jei nenorės mirti iš bado.
Į viršų