Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
:) tokie kaip jus baranai ir gromuluojat, vis daugiau atsibunda ir pradeda suvokt, tik jus metu metus einat savo vienos smegenu rieves uzdaru ratu.
Dalyvauti butina.Tai garrrbee, bee, beeeee, beeeeeeeeeeeee
REIKIA RIBOTI LAIKA BUVIMO POLITIKOJE-ATBUVAI 4 METUS t.y. VIENA KADENCIJA,PRASAU UZLEISTI VIETA KITIEM IR BAIKTUSI AMZINU VADU ERA!!!
KUR REALI PARLAMENTINĖ PRIŽIŪRA VALSTYBĖS VALDYME-TIESIOGIAI ATSKAITINGŲ INSTITUCIJŲ???
KOL LIETUVOS ŽMONIŲ SĄMONINGUMAS BUS MENKAS IR NESUVOKS, KAD PARINKTŲ SEIMO NARIŲ, SAVIVALDOS TARYBŲ NARIŲ ATŽVILGIU JIE YRA DARBDAVIAI. KIEKVIENO RINKĖJO ATSKIRAI IR BENDRUOMENIŲ PAREIGA: ŠIĄ DARBDAVIO PAREIGĄ PRISIIMTI,TAI YRA SĄŽININGAI PARINKTI DARBININKUS (SEIMO NARIUS, SAVIVALDOS TARYBOS NARIUS), PASAMDYTI IR PASTOVIAI PAŽIŪRĖTI KARTĄ PER KETVIRTĮ KĄ JIE VEIKIA. ČIA GALI PAGELBĖTI ŠVIETIMIEČIŲ, INTELEGENTIJOS ŠVIETĖJIŠKA VEIKLA MOKYKLOSE, BENDRUOMENĖSE, KAD NEBŪTUME AMŽINI VARGO KANKINIAI...
LR Seimas neužtikrino LR Konstitucinio teismo nutarties įvykdymą dėl tiesioginių rinkimų į savivaldybes.
1) įgyvendinti dviejų lygių savivaldą, kurią sąlygotų aiškus seniūnijos ir rajonų (miestų) savivaldybės funkcijų atskyrimas bei tiesioginis seniūnų, merų išrinkimas;
2) atsisakyti vadinamųjų „partinių privilegijų“, renkant vietos savivaldos institucijų tarybų narius ir leisti kandidatus kelti vietos bendruomenėms, sudarant visų (partinių ir nepartinių) kandidatų vieningą ištisinį sąrašą;
3) įgyvendinti išrinktųjų tarybų narių tiesioginį atstovavimą bei atskaitomybę juos išrinkusiems piliečiams;
4) numatyti galimybę rinkėjams pareikšti nepasitikėjimą - atšaukti, jų išrinktus, bet susikompromitavusius arba nesugebančius tinkamai vykdyti savo pareigų-įsipareigojimų asmenis, nepasibaigus jų kadencijai.
Dabartinis Rinkimų į savivaldybes įstatymas varžo labiausiai gyventojų iniciatyvumą ir atsakomybę slopinančius bei pilietiškumą gniaužiančius veiksnius.
Na mes seimoje pasitareme ir dalyvausime. Vilniuje savo balsus atiduosime uz Zuoko koalicija. Ten yra idejos ir vizija, be to jis irode, kad idejas sugeba igyvendinti. O visokiu kolchozniku vemimo kompanijos Zuoko atzvilgiu musu nei kiek nestebina, tai normalu, kolchozas nori vieno, kad visi butu bebalsiais galvijais ir ramiai ju sukurtame tvarte gromuluotu paberta pashara.
ir balsuosime UŽ Socialemokratų sąjungos-LSDS sąrašą nr.117.
JOKIU RINKIMU!!! KA,DAR NEPASIMOKET PER TUOS 20 METU?
dalyvauti butina, gal ne visi ir zinote, kad nedalyvaujanciu balsai automatiskai paskirstomi partijoms... geras, ania?
Sie rinkimai atikonstituciniai(Cilinsko ir Ko isvada),todel kas balsuos-tas parems (t.y.legitimuos..) korumpuota santvarka..
Vertinkime politikus kasdien portale: reitinguojam taškas lt – tegu sužino kaip tauta juos vertina, gal tada pradės rimtai dirbti

Skaitomiausios naujienos




Į viršų