Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kol nepadarys ar gydytojas dirba tik valstybinėje,ar tik privačioje gydimo įstaigoje,tol lauksim taloneliu iki numirsim,nes tokia betvarkė negali tęstis, čia turėtų ir prezidentas žodį tarti.
Tai kam mokami mokesčiai.Valstybei , ar privačiam sektoriui? Klausimas?
Viskas daroma kad žmonės eitu į privačias gydymo įstaigas ir ten mokėtų pinigą nors už visa tai jie jau sumokėjo tiems kurie imituoja darbą valstybinėje ystaigoi o po to tie patys daktarai bėga priiminėti privačiose įstaigose.patogu klijantus gamintis už mokesčių mokėtojų pinigus
Viską leidžiame d
@Ti kad patys Daryti. Kada protestavome normaliai? Tik vis verkšlename. Kažkokie mazochistai. Dalis daktarų šlangom apsimetę. Nėra tų eilių pas juos. Pinigus gauna ir OK. Gi aiškiai buvo pasakyta-po pandemijos jau niekada negyvensime taip, kaip iki jos.
Ką čia pezate apie tas privačias - tie patys dantų mūrininkai - betonuotojai, pabandžiau taisyti - nesibaigiantys kelis kart brangesni (esą nemokami, tik už brangesnes medžiagas) nei valstybinėje ir nieko neduodantys vizitai, nes rezultatas buvo sunaikintas, o ne pataisytas dantis. Užsimanė traukti dantį, atsisakiau, tai dabar tas netaisytas dantis dirba kuo puikiausiai, o būčiau netekęs ir patyręs didelį nuostolį - nereikia aiškinti inplantų kainų
tokia nesamone pasidare ir kitur (nors ten ir pinigus moki visurkur eini) po koronos ,o sako kad zmoniu sumazejo ,jausmas toks kad padaugejo..skambini i ligonine pas specialista ( pvz.dermatologa) sako nepriima nauju klijentu,dantu gydytojai irgi nauju nepriima .. pas situos ortodontus irgi eiles 2-3metam ,nes kas antram taisomas sakandis..
Taip neturėtų būti.Sveikatos sistema zlugdoma ir toliau.Labai tiksliai gyd.Abraitis nusake musu med.sistemos ateiti.Greit valstybinese ligononese nebus kas gydo.Labai blogai elgiames su svarbiausia Lietuvos sveikatos sistema.
Tai reikia uždaryti visai tokią įstaigą, kuri negeba laiku suteikti pagalbos, o ne apsimetinėti, kad trūksta specialistų.
Dažniausiai visi medikai, ne tik ortodontai, nosį krapšto o uš durų nei vieno paciento, nes visi ateina nustatytu laiku. Darbo krūvius susireguliavę taip, kad už durų niekas nelauktu. Ar taip, ar ne, priverstinis medicininis draudimas iš gyventojų renkamas kas mėnesi, kad medikai neliktų be atlyginimų.
Gal laikas būtų pareguliuoti algas valstybinių įstaigų gydytojams, kad jos taip nesiskirtų nuo privačių? Gal laikas peroganizuoti darbą taip , kaip dirbama privačiose, j ne verkšlenti?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų