Rašyti komentarą...
Dirbk Dulkį. Viskas gerai
As ir sakau ko tas oras toks dulkinas tokiu dar truka žemaitijuo
Apgailėtinos pas mus paslaugos medicinos ypač ligoninėse. Ligoniai neprižiūrimi, valgyt numeta bliudeli ir valgyk kaip nori nors ir negali, inventorius sovietiniu laiku, spinteles nepastumsi paprastai reikia daug jėgos, net saukstu neduoda valgyk kaip nori pirštais. O koridoriai ir palatos kelia siauba, niekas nepasikeitė nuo sovietiniu ligoninių. Tegu Dulkys pavazineja po kitas ligonines ir pamato visa tai kaip zmones ten gydomi, kokios baisios sąlygos kaip siaubo filmuose.
Švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai, kai prisidengiantis medicinos žinovu žmogus važinėja po Lietuvos gydymo įstaigas. Kodėl Prezidentas nepaima Grybauskaitės botago?
Zmogui yra israsomi pastovūs vaistai kuriuos naudoja kol gyvas,bet vistiek turi registruotis ar susisiekti su gydtoju kad israsytu ...ar nėra sistemos kad automatiskai zmogus gautu pranesima kad receptas israsytas ir galute atsiimti vaistus....ar mūsų sistemoms tai per sudėtinga .kodėl zmogui reikia deguonies aparto o ji turi isigyti uz savo lėsas,nes vienas daktaras pas kita siuntunėja o kas turi israsyti taip ir nezinia...gal geraiau duoti tam kuris daugiau
pakiso...nu super geras poziuris i pacienta...toli eisit su parodomaja vėliava o šleifas liks toks kokio nusipelnėte.Tyrė skrandį ..nu jo ...daugiau niekada nebesitirciau -parodija tyrimo,būtent eičiau ten kur tikrai ziurėtu o neikistu ir po sekundės istrauktu slanga,gal visai nukvako ar ant tiek i durniu verciasi kad nesuvokia kad zmogus yra turėjas pas tikra medika tyrima..
Žinoma yra ir atsidavusiu mediku Plungėje kuriuos nuoširdžiai gerbiu už jų darbą ir atsidavimą savo profesijai.
Dulkės taip nudulkyno mediciną,kad jau ir skylių nelyko
@Jzo Dulkys
Nu, pagaliau, nors vienas ministras žiūri, ne iš Vilniaus, o gyvai.
Kaip senais gerais laikais:) Žino,kad atvažiuos.O atvažiuoti turi nežinant.Tada būtų įdomiau.:)
Registratūroje,iš visų pusių fotkina,o kur pacientai?Niekas neįleidžia,kad ko nepasakytų.:)))
Kodėl Plungė ji pas save įsileido, jam ir kitiems pedopartiju veikėjams turėtų būti draudžiama važinėti po Lietuvą, nieko jis ten nesuprato
@Mm Śmeiżi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų