Rašyti komentarą...
Visai jau jiems smegeninės nurūko. Tai puikiausia išdava jų dyko ir apsipūtusio būdo! Įdonu ką ir kokiais mastais rūko!? Tokių nesąmonių Dievaž neesam dar prigyvenę. Totalūs marazmai vyksta. Sveikam protui čia niekur nėra vietos!!!
Labai gerai padare del parašo ner čia ko tiems vyrams išnaudoti moterys pritariu gera žinia
Gal lygių galimybių kontrolierė pramuštų įstatymą, kad vyrai galėtų nors vieną kiaušį ištraukę vaikščioti? O tai mergos pusplikiais papais ir subinėm laksto. Manyčiau vyrų teisės pažeidžiamos.
Kiek noresiu tiek ir santikiausiu ir niekas man ne rodiklys čia tik nesveikem gali nurodineti va tep
Kita puse partneriauja gal todėl nori linksejimo......vel googlinu, vel meta f64.....
Statybos projektų vadovas
Statybos projektų vadovas
Nu tai siūlau naudotis statybų leidimus išduodančia sistema. Yra taip- statybos projekto elektroninį variantą įkeliame į INFOSTATYBĄ nurodydami kada ir kaip statysime. Sistema patikrina ar yra visi suderinimai ir išduoda elektroninį leidimą. Šiuo atveju užtektų prisijungti prie atatinkamos SANTYKIŲ SISTEMOS su elektroniniais parašai abiem partneriams ir deklaruoti santykius- SSISTEMA patikrintų ar pilnamečiai, ar neserga užkrečiamomis ligomis ir t.t. esant abiejų sutikimams jie gautu elektroninį leidimą sutartam terminui...tai galima būtų deklaruoti ir einant į pasimatymą...kad paskui negaišti laiko.
@Statybos projektų vadovas ......ar tik ne konservatinis ponas, turbūt jau norisi santykiavimo priežiūros vadovų pabūti.. :-)
tema net neverta diskusijų, kitą kartą eikit būtinai balsuoti, ir neleiskit ligoniams patekti į seimą
Kau smegenų nerasta, tau galvoje garsiai skamba visokie sutrikimai ir kanapės
Seimas neturi kitokių rimtesnių problemų spresti? Jiems tik narkotikai, seksas... ble..kas per daunai ten sulinde

Skaitomiausios naujienos
Į viršų