Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
na viktoras jau buvo ministru ir per ta laikotarpi neblogai prasisuko,netikiu aš juo,pirštai i save labai lenkti.
Oj žmonės, kaip matau logikos, bei proto pas jus nerasta. Aš puikiai suprantu kodėl žmonės Lietuvoje anti-rusistai nes tėvai nuo mažumės kala į galva kad prie sovietu buvo blogai kad jie kovojo dėl nepriklausomybės, bet leiskit paklausti ar ilgai jus pasidžiaugėt nepriklausomybe? šokinėjat rėkiat kad esat nepriklausomi bet niekas neprisimena kad mes priklausomi ES. Taigi nustokite peštis su kitom tautom nes dėl šiu peštynių Lietuva sėdi gilioje duobėje. Dėl Dekutienės pilnai sutinku kad šiam postui ji netinka, tačiau Uspaskich šiam postui net labai tinka. Paaiškinsiu šiek tiek, kad jus suprastumėte. Visu pirma Jis pagaliau sušvelnintu Lietuvos padėti Rusijos atžvilgiu o tai reiškia pigesnis kuras, dujos. Dėl pažado padaryti Lietuvą rojumi pamirškit pagaliau, jis negalėjo to padaryti nes jis neturėjo daugumos. Taip kad pagalvokite dar karteli prieš šmeiždami žmogų
Ar jau pamiršai,Andriukai,kai Viktoras žadėjo po 11,111 1111 sukurti Lietuvoje rojų? Kur tas rojus,a? Ar tai ne melas,a Andriukai?
As niekaip nesuprantu, kas rengia sitas apklausas? Kaip premjero pareigoms gali tikti Degutiene po Snoro skandalo? O kaip gali tikti Uspaskihas po savo juodosios buhalterijos bylos? Nesamone!
Jis niekam neskolingas jeigu buvo skolingas tai savo grinais sumokejo savo uždirbtais man idomu ką jis tau sumelavo,nuo tavęs nusukė.ar apšmeižė tave kad jau taip razumnai rasai
arba priešrinkimine beletristika, arba rojus piliečiams po 111 dienų.Kur tai girdėjom? kas tą prisiminė po rinkimų sekančią dieną?!!!!!!!!!!
Išvardinkit nors vieną teigiamą darbą šio melagio( diplomas), sukčiaus( vokeliai ir nesumokėti mokesčiai), šmeižiko( pabėgimas į Rusiją ir ten Lietuvos niekinimas). Gal jums jo teigiamybė jums špygų rodymas.
nu siaubas šitaip rašyt in Uspaskicho dar vistiek nacistų lietuvoj yra, užkliuvo, koks skirtumas rusas ar lietuvis, bet valdo puikiai,dabar vienas in kito varo tegu dirba kaip Uspaskichas bus tvarka. Uspaskichas neivienam nenukarpe algų a seimas visiem dirbantiem .Aikanis ku mislija cirkus krečia,nu,kad ircirkai vyksta ko norėt susdari dainininkai,šokėjai nu ir davai vieni dainuoja kiti šoka aj nenoriu sau nervų gadint a Uspaskichas teisingas buvo ir bus
Kaip ten tos apklausos atliekamos???? Vagis, nemokėjęs mokesčių, kuriam iškelta byla,staiga ima pirmauti??? Ir dar bemokslis svarščikas ir dar iš kažkokio rusyno užkampio???? Kiek turiu pažįstamų- nei vienas tam "prachadimcui" jokių simpatijų neturi? Iš kur tokie reitingai?? Belieka daryti išvadą, kad tie reitingai yra perkami, kaip ir viskas Lietuvoje.
Baikite garsinti Uspaskichą, nes jo reitingas kas minutę smunka. Vien tai, kad turi pretenzijas į premjero postą, jis tampa neprognozuojamas.
Apklausa: I. Degutienės reitingai krenta, geriausias premjeras – V. Uspaskichas