• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Naujienų portalui tv3.lt jis pakomentavo apie kaltinimus ir kaip vyko darbas su vaikais, kai prieš tapdamas Seimo nariu buvo mokytoju ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Naujienų portalui tv3.lt jis pakomentavo apie kaltinimus ir kaip vyko darbas su vaikais, kai prieš tapdamas Seimo nariu buvo mokytoju ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

REKLAMA

„Esu šoke“, – taip apie ypač rimtus kaltinimus tv3.lt portalui atsiliepia K. Bartoševičius.

Apie žinią jis teigė sužinojęs prieš keliasdešimt minučių. Kol kas nesulaukė jokio skambučio iš teisėsaugos institucijų, jo prokuratūra dar neapklausė, nesulaukė ir kolegų konservatorių skambučių.

„Prieš dešimt ar 15 minučių [sužinojau] <...> iš žurnalistų“, – sakė vyras ir teigė, kad niekada nebūtų net pagalvojęs apie tokią situaciją.

REKLAMA
REKLAMA

Ryte K. Bartoševičius paskelbė atsisakantis Seimo nario mandato: „Atsisakau dėl asmeninių priežasčių“, – apie mandato atsisakymą pirmadienį ryte sakė K. Bartoševičius, kuris mandatą paprašė panaikinti nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo priėmimo.

REKLAMA

„Vyriausiajai rinkimų komisijai savo pareiškimą išsiunčiau dar penktadienį, tai tikrai neturėjau jokių žinių apie tai [kaltinimus]“, – situaciją komentavo konservatorius.

K. Bartoševičius dirbo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

„Nuo 2018 iki 2020 metų dar dirbau mokytoju, bet neturiu net jokių intepretacijų, neįsivaizduoju“, – teigė vyras ir aiškino, kad gyvenime nėra turėjęs jokių konfliktinių situacijų nei su vaikais, nei su tėvais.

REKLAMA
REKLAMA

K. Bartoševičius teigė, kad dirbant su vaikais viskas būdavo gerai.

„Mano galva, viskas būdavo gerai. Bet pedagoginis procesas yra toks procesas, kai naudojamos įvairios pedagoginės priemonės tam ugdymo procesui vykdyti. Bet tai tikrai nėra kažkokios priemonės, kurios galėtų būti susijusios su šiais kaltinimais.

Kalbu apie dalykų aiškinimą, demonstravimų skirtingomis medijomis ir pan. Sokratišku metodu bandoma aiškinti. Bet dėl to, aš nesuprantu tiesiog [kaltinimų]“, – teigė vyras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

K. Bartoševičius papasakojo ir apie sokratiškus metodus plačiau: „Kai tu klausi klausimo ugdytinio ir bandai pats tiesiog privesti prie atsakymo“.

Pasak konservatoriaus, dirbdamas su vaikais jis elgėsi tvarkingai.

„Aš stengiausi išlaikyti maksimalų atstumą ir niekuomet neperžengdavau jokių linijų“, – teigė vyras.

Konservatorių seniūnė: tai, ką girdžiu, šokiruoja

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sako esanti šokiruota žinios, kad prokuratūra prašo naikinti parlamentaro Kristijono Bartoševičiaus neliečiamybę tiriant galimą nepilnamečio asmens prievartavimą ir tvirkinimą.

REKLAMA

„Tai yra man absoliuti naujiena, kolega Kristijonas prieš keletą dienų pranešė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, tai, ką jūs pacitavot (BK straipsnius), kadangi pati nesusipažinus, iš to, ką girdžiu, tai šokiruoja. Matyt, kad teisėsauga išsiaiškins, neturiu, ką daugiau pridurti“, – BNS pirmadienį sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Frakcijos seniūnė teigė, kad K. Bartoševičius jos neinformavo apie atliekamą tyrimą.

„Jis nurodė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, o aš nieko neklausinėjau, nes esu jutusi kadencijos eigoje, kad ne kartą abejonės dėl darbo Seime buvo išreikštos, maniau, kad tai yra tąsa, ir papildomai nesidomėjau“, – sakė parlamentarė.

REKLAMA

Iki tapimo Seimo nariu K. Bartoševičius 2012-2020 m. buvo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktorius, taip pat iki 2020 m. dirbo keliose mokyklose mokytoju – Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje, Kauno technologijos universiteto gimnazijoje.

Anksčiau 2018-2019 m. vyras mokytoju dirbo Kauno Veršvų gimnazijoje, 2011-2020 m. buvo Vilniaus džiazo klubo, kurį įkūrė mama Judita Bartoševičienė, vadybininkas, o 2015-2020 m. kūrė radijo laidą Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

K. Bartoševičius išgarsėjo „Dvirašio žiniose“ vaidindamas pasipūtusį verslininką, „Mėslitos“ direktorių Saulių Pošką. 

Pagal Konstituciją, Seimo nario asmuo yra neliečiamas, jis be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė. 

Vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl galimo seksualinio prievartavimo ir nepilnamečio asmens tvirkinimo, generalinė prokurorė Nida Grunskienė pirmadienį kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydama naikinti konservatorių parlamento K. Bartoševičiaus teisinę neliečiamybę.

Dar kartą pakartosiu, pedofilai yra labai malonaus veido, malonaus būdo, vaikų mylimi žmonės (mokytojai, būrelių vadovai, stovyklų vadovai, seneliai, pusbroliai, kaimynai), jie labai moka gražiai elgtis su vaikais, jūs dažnai galite pastebėti, kad vaikai pamatę tokį žmogų pripuola apsikabinti. Jie visada turi saldainių pavaišinti vaikus. Todėl jie ir atrodo jums neįtartini. Esmė ta, kad pedofilas savo juodus darbelius daro neagresyviai, negrasindamas, jis tai daro per vaišes, per apsikabinimus, per pasiguldymą šalia (aš tave sušildysiu, apkabinsiu, apsaugosiu). Vaiko protas yra sujaukiamas - čia gi geras dėdė, jis man nieko blogo čia nedaro, ir dar visi aplinkui sako, kad jis geras, mama leidžia pas jį nueiti į svečius ar į garažą... Kartais vaikai tik užaugę suvokia, kas jiems buvo daroma. Dar baisiau, kad pedofilas veda vienišą moterį su vaiku, kad būtų arčiau aistrų objekto. Tokia moteris apibūdina vyrą kaip idealų sutuoktinį - padeda buityje, negeria, pas kitas nelaksto. O nelaksto todėl, kad viską, ko jam reikia, jis turi namie...
vyrukas aiškiai skiedžia
vyrukas aiškiai skiedžia
viską jis gerai žinojo. Prašymą VRK rašė dar penktadienį, galvojo, kad bus patyliukais užglaistyta, kaip Langaičio atveju. Laukiu, ką pasakys Broileris.
Teisėsaugai daryt spaudimą konslervai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų