Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
karo atveju čia rašinėsiu komentarus
...man! tai daugiau panašu į pirmadienio dirbtinio intelekto detektyvo siužetą..., visi kiti galimi planai jau įgyvendinami Užupio Mokykloje.(visviena nesuprantu, kam gi man net tris metus tampytis į Savivaldybę savo radiją).
Palaikau patriotizmą, mes nepasiduosime ir visus vatnikus pastatysime į vietą!
@BMW vairuotojas
stoteles laikyk saugiau ir pakaks
@:D
Ar žinai, kad esu laimėjęs daugiausia saugaus eismo apdovanojimų Vilniaus mieste?
@BMW vairuotojas
Kiek tau ju i šikna Raskevicius sukišo?
@Bilotaite
Man labai patinka Bilotaitė
Aš nemanau (faktais patvirtinu toliau tekste), kad karas ateis į Lietuvą ir Baltijos šalims, nes tada Kaliningradas bus gražintas Vokietijai po de facto, Kaliningradas juk buvo išnuomotas ( nuoma jau pasibaigė). Čia jau būtų strateginis pralaimėjimas Rusijai ir įzoliuota absoliučiai Baltarusija. Įsijunkite žemėlapį ir pamatysi kaip susietas Kaliningradas su Baltarusija. O tai Rusijai reiškia tik vieną - visa BALTIJOS JŪRA priklauso NATO.
@Prie to pačio
O Krymas Ukrainai jau grąžintas?
@Issiblaivyk, seneli
Ukrainos pavyzdys su Krymu absoliučiai neturi sąsajos su Kaliningradu, pas Lenkų HIMARS skrenda maximumas 300+, nes yra NATO, o STORM SHADOW turi ko gero daugiau, nei reikia. Plius Norvegija, Suomija, net Islandija, ta pati Latvija. Jums tikriausia labiau reikia bijoti, negu mums :)
Prisidėsiu prie "tokios" nuvertimo
Kariausim nebent pries LGBT
prileido simta tukstanciu rusu is belarusijos ir Ukrainos o dabar tik atsibudo.
Pašli jūs...
@Tuoj, ,,prisidėsiu,,
unitazu vagis, ka veiki Lietuvoj? Ciuozk i rusyna,ir greit.
@tu
Pisk nakui, konservu farše
@tu
Į snukį konservui
Mes prisidėti, o kur valdžia bus? Kur bus klanai? Lėktuvai jau užsakyti?
@Aha
australijoje, amerikoje, ispanijoje- ten kur investavo tautos pinigus?
@investavimo ekspertas
Pisk nakui, konservu farše.
visa si sudmaliavima galima apibudinti dviem zodziai: uzsidejo pliusa.
Apibrėžė, ką turėtų daryti kiekvienas karo atveju – nuo gyventojų iki verslo: ne bėgti, o prisidėti