Rašyti komentarą...
Sukursime salygas tai brigadai veikti,gyventi,tada bus ir brigada,nesvarbu ,ar tai vokieciu,italu,prancuzu,ar belgu,kaip pvz.nematau jokio noro panikuoti,bet apsisaugoti privalome patys ivairiausiais imanomais budais.
Dėl brigados klausimų tai gal reikia paklausti anūko ,ar jo sūnelis norėtų gyventi palapinėje ar kaip dabar susigrūdę vokiečiai viename kambaryje?
Tai Anušauskas gal tegul klausia Kinijos drakono G.Lansbergio,kodėl Lietuva vokiečių priėmimui per metus laiko turi tik projektuotojų popierius o realios statybos nevyksta?Ar čia viskas bus kaip su nacionaliniu stadionu? URM ministro darbai apsiriboja tik reikalavimais kitiems ir pasirodo kad tai kova už saugumą.Abu su Šimonyte turi būti infrasturktūros kūrimo darbuose,o ne Kinijoje ir Indijos vandenynuos.O čia kol kas tik intrigos išlindo valstybininkas Januška su Lenkija,dabar jau Lansbergis tą patį,kai aišku,kad vienas kitam netrukdo.Kodėl nesimoko iš Izraelio?
Anušauskas labai keistai elgiasi. Taip pat siūlo šauktinių amžių mažinti iki 6 mėnesių, kai pagal NATO standartus minimaliai karį paruošti reikia 10 mėnesių. Atrodo taip, kad Anušauskas dirba rusams, mažindamas šauktinių amžių, neįsivaizduoju, ką galės šauktinis, ruoštas 6 mėnesius, kai minimaliai kitos NATO valstybės taiko 10 mėnesių kursą. Susidaro įspūdis, kad Anušauskas nori lietuvių kareivius paversti rusų patrankų mėsa(((
palikit tą senelį ramybėj
palikit tą senelį ramybėj
tokiuose metuose tik ant pečiaus sėdėti, kokie dar vokiečiai jei senelis iš visų užsienio kalbų tik ruskai sunkiai pašneka.
@palikit tą senelį ramybėj ....uztai žmona anūkes metų.....pedalus svarbiausia gerai minti.....
stadiono 33 metus nepastato
stadiono 33 metus nepastato
o čia kazarmos, ne tik pieva su suolais , o dar ir stogas turi būti, min. 50 metų statys, nes vien projektavimo išlaidos kils kylant kariniam biudžetui.
Gal Anušauską išgirs kurti žurnalistai, pastoviai klausdami ,kada bus vokiečiai, net nepaklausdami kur ir kada Lietuva galės juos apgyvendinti,Negi galvoja kad palapinėse ?Ir jau jumoras gavosi ,kai prezidentui prikišo seksizmą,po pasakymo,kad vokiečių brigada ne į pasimatymas su mergina prie ežero. Kas rūpinasi žurnalistų etika, kultūra o svarbiausia profesionalumu,Negi liko tik vienas kriterijus kas įžūlesnis o chamizmą pateikia įvyniotą į vatą,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų