Rašyti komentarą...
Pats politikas
Per 6 val pravažiuoti galima tankais
@Kad Važiavo RF režimo pati didžiausia kolona užimti Kijevo ir regiono per 3 d.. Matėme, kas gavosi...
Svarbiausia detalė ta, kad Amerika mums padės. O kaip, kada ir kokiu būdu mums paprastiems mirtingiesiems net neturėtu rūpėti.
@NATO jėga!!! Thoughts and prayers
@NATO jėga!!! padės,kaip pokary padėjo> Jūs tik ten laikykitės ,kraują liekit ,o mes jei ne po kalėdų,tai po velyku tikrai ateisim,melagiai taip ir neatėjo,dabar lygiai taip pat būtų,kam jiems su rusais kariaut,nes gali gaut skaudžiai,o jankiai to nenori.
@jooo Ir vėl priepuolis troliui prasidėjo? Ką, baigėsi talibų miltelių poveikis? Eik ir vėl greit įkalk, gal gudriau ką pasakysi.
Rusams nereikia okupuoti Lietuvos.
Uztenka sunaikinti Siauliu aeroousta ir Ruklos poligona kuriuos pastate SSRS ir tikslios koordinates zinomos Maskvai.
@ZZZZZZZZZZoro Oho koks strategas! Ar seniai išlipai iš šliauštinukų?
Estijos Premjerė nežino, o štai Anušauskas žino. Su juo kitaip nei su Estijos politikais NATO vadovybė dalijasi visomis detalėmis. Kažin kodėl čia taip?
Apie NATO slapčiausius planus mūsų konservai žino, tik niekaip negali sužinoti kas ten pilotavo tą paslaptingą lėktuvą kuris praskrido per kelias valstybes ir neatsiliepė į šaukinius. Kas ten buvo - šnipas ar narkotikų prekeiviai? Pikti liežuviai kalba, kad "nežino" todėl, kad tas keistas skrydis kažkaip susiję su konservais, o kai "skaidrieji" konservai daro nusikaltimą, tai sugeba suvystyti spec tarnybas taip, kad tos tylėtų kaip vandens į burną prisisėmę.
Į viršų