Rašyti komentarą...
...tu seniai pralaimejai, nes pralaimetoju koloradiniu partijoje.
Guogos kodas - velnio kodas: pinigai iš tautos kančios, išdavikas, perkantis sau vietas seime, meluojantis, šantažuojantis ir pabaigoje išmetamas iš kompanijos, kurią bando išdurti. Statau - Uspaskichas geresnis lošėjas. Uspaskichas laikys tol, kol Guoga mokės lūzerio duoklę Uspaskichui. O kai tik norės aplošti Uspaskichą - laukia Uspaskicho spyris į užpakalį ir Guoga išlėks ieškoti naujo caro duoklei mokėti. Žodžiu brangiai kainuos Guogai narystė seime. Ruletę sukti reikės be gailesčio. Saugokitės Tautiečiai.
Rinkimai Uspaskichui - tai kaip agurkų turgus. Turi užmokėti už vietą partijos sąraše. Guoga turi prisivogęs pinigėlių iš žmonių kančių. Uspaskichui gerai - pinigams uoslę turi. Uspaskichas ir Guoga turi bendrą savybę - pardavę velniui sielas. Taigi Kėdainiečiai parodė, kad jie nusipelnė Kremliaus agurkinių gyvenimo - lieka kaip Kremliaus Vasiukai ir dar Guoga prisidės su velniškais žaidimo aparatais ir atims pinigėlius. Jų laukia gražus pragaras.
Ar reikalingas Lietuvai savanaudis svieto perėjūnas . Ar dar mažai Lietuvoj šiukšlių ?Kai niekur nebepritampa prisimena gimtinę .
Isgrudo tave kaip suda is europos tai cia vel lendi pabegeli
Kodel neleidziat neigiamo komentaro to tipo atzvilgiu.Geda cenzurai.
O toks dalykas kaip padorumas,garbe,empatija tevynei ir zmonem,pagarba,sazine tikriausiai i laimejimu sarasa net nepagalvojai itraukti,nes milijonu siekis tikriausiai uzeme visa smegeneliu turi.Dar yra toks jausmas kaip geda,nejau ir tas neveiksnus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų