Ant kapo – širdį veriantys Šerėno žmonos žodžiai: tave mylėsiu savo vaikuose

Gegužės 14-ąją, šiek tiek po vidurdienio, anapilin iškeliavusio Vytauto Šerėno urna buvo atvežta į Antakalnio kapines. Čia, prie kapo, po jautrių kunigo žodžių, kalbą tarė Vytauto Šerėno žmona Dalia Šerėnienė. 

85

„Mūsų draugystė prasidėjo prieš 30 metų. Augo vaikai, augome kartu ir mes, kaip tėvai ir sutuoktiniai, ir asmenybės. Gal prieš savaitę Vytautas savo darbo kambaryje dėliojo paskutinės kelionės štrichus, o aš pagalvojau, kokia esu laiminga, mylima ir saugi.

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šerėnas išlydimas į paskutinę kelionę

Tai, tikriausiai, ir reiškė, kad mes abu suaugome, išmokome bendras pamokas. Tada, turbūt, dievas ir nusprendė jį pasiimti, o mane palikti mokytis gyventi ir augti vienai.

Ačiū, už besąlyginę meilę, ištikimybę ir gerumą. Visada tave mylėsiu savo vaikuose ir anūkuose. Iki pasimatymo, mano likimo žmogau. Ilsėkis ramybėje."

Netrukus po Dalios Šerėnienės kalbos, su ašaromis akyse savo tėčiui dėkojo V.Šerėno dukros Gintė ir Rytė, kurios sakė, kad tėtis joms buvo ir draugas, ir mokytojas. 

Kunigas: ašaros yra meilės liudijimas

Po jautrių žmonos ir dukrų žodžių, prie kapo skambėjo iki sielos gelmių jaudinanti Giedriaus Arbačiausko daina. 

Kunigas ant kapo sakė: „Jūsų ašaros yra jūsų meilės liudijimas. Jos tik primena, kaip dar labiau Dievas visus myli. Tai leidžia stipriau tikėti, kad Vytautas yra su Viešpačiu.

Kaip bebūtų skaudu, galime padėkoti Dievui už gyvenimą, kurį jis duoda jam.“

Atsisveikino draugai ir šeima

Atsisveikinti su visoje Lietuvoje mylimu ir gerbiamu V. Šerėnu nuo ryto plūsta jo talento gerbėjai, mokiniai, draugai, šeimos nariai. Tarp žmonių ir ne viena garsi asmenybė, kuriai teko bendrauti būti ir V. Šerėnu.

Likus porai minučių iki vidurdienio, prasidėjo pasiruošimas urnos išnešimui. Artimieji ir draugai, išėję iš laidojimų rūmų, nutiesė gėlių taką V.Šerėnui pagerbti.

REKLAMA

Pareikšti užuojautos antradienį atvyko ilgametis Vytauto bičiulis, aktorius Rimas Šapauskas, politikas Visvaldas Matijošaitis, žurnalistas Audrius Siaurusevičius, aktorius Gediminas Storpirštis, Aistis Mickevičius, Rolandas Skaisgirys, Mantas Stonkus, Laurynas Šeškus, Jogaila Morkūnas, Algis Ramanauskas-Greitai, Robertas Aleksaitis.

Ilgametis draugas Haroldas Mackevičius iš rūmų išėjo nešimas V.Šerėno nuotrauka, urną neša tėtį laidojanti duktė.

 


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2019-05-14 14:13:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilsekis ramybeje, Bratka! Man taves labai truks! Aciu tau uz viska, ka mums padarei! LR buvo ir yra daug humoristu, bet tokiu subtiliu, ismintingu humoru, skirtingai nuo humoro "zemiau juostos", imho, pasizymejot tik jus su Kazlauskaite. Praktiskai buvai mano bendraamziu, lyg dar turetum gyventi. Bet Dievas nusprende tave pasiimti... Amzina tau atmintis! Gili uzuojauta artimiesiems!
Atsakyti
-8

J
Janina+Rolandas
2019-05-14 21:00:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdi su ašaromis užuojauta, liko tuštuma...
Atsakyti
-3

t
tikra tiesa
2019-05-14 20:29:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazuuuu ....tikra !
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų