Anglijoje mirtiną grėsmę sukėlusiam lietuviui – metai nelaisvės VIDEO

 Rytų Anglijos Ipsvičo pareigūnai 38-erių lietuviui Giedriui Puisiui skyrė 12 mėnesių areštą. Vyras kaltinamas vasario 2 d. neteisėtai kirtęs geležinkelio pervažą netoli Ipsvičo miesto. Lietuviui taip pat trejiems metams atimta teisė vairuoti automobilį.

Britų transporto policija netrukus po incidento išplatino vaizdo įrašą. Jame matosi, kaip Citroen „Xsara“ automobilį vairavęs lietuvis kerta sankryžą, o po kelių sekundžių pro ją pralekia didžiuliu greičiu traukinys. Prieš tai jis išlipo iš savo automobilio ir nepaisydamas perspėjimo signalų, atsidarė apsauginius vartus.

Anot Britų transporto policijos inspektoriaus Steve’o Websterio lietuviui labai pasisekė. „G.Puisys yra tikras laimės kūdikis. Apskaičiavome, kad iki susidūrimo su traukiniu jam bebuvo likusi viena sekundė. G.Puisys pažeidė saugaus vairavimo taisykles, taip sukeldamas mirtiną pavojų tiek sau, tiek traukinio vairuotojui, todėl džiaugiuosi teismo priimtu sprendimu ir tikiuosi, kad tai bus pamoka visiems vairuotojams – niekada neignoruoti saugumo priemonių važiuojant per geležinkelio pervažas“, – policijos pranešime teigė S. Webster'is

Vaizdo įrašą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų