Anglijoje dingo jaunas lietuvis: gniuždo jo paskutinė „Facebook“ žinutė

Per pastarąsias savaites Anglijoje buvo paskelbta net apie kelių lietuvių dingimą. Trečiadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido dar vienas pagalbos šauksmas – Peterborough mieste dingo jaunas lietuvis Tomas Janušauskas, praneša portalas anglija.today.

„Sveiki, prašome pagalbos! Paskutinį kartą šeštadienį Tomas buvo Peterbore. Sekmadienį turėjo susitikti su draugu, bet nepasirodė pasakęs, kad jaučiasi prastai. Tačiau sekmadienio vakarą Jungtinės Karalystės laiku 21 val. 33 min. paskelbė postą savo feisbuko sienos iš Londono su dviprasmišku atsisveikinimu.

Daugiau nebuvo prisijungęs, numerius užblokavęs, su niekuo jokio kontakto neturėjo, giminės ir mama labai jaudinasi. Gal yra mačiusių ar sutikusių šį jaunuolį. Jo ūgis apie 180 cm, gan lieso sudėjimo, trumpų, šviesių plaukų, buvo užsiauginęs trumpą barzdą. Policijai perduota tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Lietuvoje“, – skelbė dingusiojo ieškantys žmonės.

Žinutė socialiniame tinkle

Vaikino palikta žinutė socialiniame tinke išties sukėlė daug abejonių. Vaikino kalba netaisyta.

„Gal skambės ir kvailai, tačiau svajonės yra kalėjimas. Nesilaikykit įsikabinę savo svajonių, nes svajonės įspaudžia žmogų į tokius rėmus ir spąstus, kad siekdami savo svajonės nepastebit gyvenimo jums siunčiamų šansų, tiesiog. Aš irgi turėjau svajonių, bet per jas nemačiau tai, ką man dovanojo gyvenimas, nes buvau įsikibęs vieną svajonę ir negalėjau jos paleist.

Gyvenimas yra nenuspėjamas ir niekada negali žinot, kas nutiks. Džiaukitės gyvenimu ir neklausykit kas ką sako, kaip jums reikia gyvent. Gyvenimas yra lyg kelionė. Mano gyvenimas buvo lyg kelionė sportiniu automobiliu be stabdžių, kuriam negalioja nei taisyklės, nei ženklai. Tiesiog mano automobilyje nėra stabdžių pedalo.

Nesigailiu dėl nieko gyvenime, viskas, kas nutiko man, buvo gera patirtis... Bet kartais reikia užtraukti rankinį stabdį, nes neaišku, kur nuvažiuosi toliau.

Vienos kelionės padeda pažint pasaulį. Man vakarykštė kelionė padėjo suprast kai ką daugiau ir man viskas aišku.

Kaip ir gamtoje, taip ir gyvenime, būna piktžolių, o piktžoles reikia naikint. Daugelio gyvenime ta piktžole buvau aš, atėjo metas ją išraut, nes, kaip žinia, piktžolės plinta.

Draugai, myliu jus, ačiū už suteiktus šansus. Atsiprašau, kad jais nepasinaudojau.

Beje, Londonas yra fantastiškas miestas. Jeigu kada turėsite galimybę, būtinai jį aplankykit, aš šia galimybe pasinaudojau. Bet vis tiek buvau įsikibęs savo svajonių“, – prieš dingimą rašė Tomas.


Rašyti komentarą...
Y
Yvy
2019-06-06 16:48:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikėtis galima ne mirties, o pasišalinimo iš socialinio gyvenimo (šiaip tai yra geriausia ką žmogus gali padaryti sau šitais beprotiškais laikais) , tai būtų šviesiausia numatoma tokių minčių išliejimo priežastis. Bet ir pateikti užmaskuoti numanymai apie savižudybę irgi galimi. Bet norisi tikėti, kad jis paprasčiausiai pasišalino iš visuomenės, atsiskyrė ir tuomet skaudžiausia jam pačiam būtų jį rasti.
Atsakyti
-4

A
André
2019-06-07 20:52:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai išmintingi vaikino žodžiai, nėr ką ir pridurt. Norisi tikėt, kad jis nepasitraukė iš gyvenimo, bet net jei ir taip, gyveno ne veltui. Linkiu artimiesiems, kad Tomas atsirastų gyvas ir sveikas, o jei ne, tai stiprybės! ❤
Atsakyti
0

m
močiutė
2019-06-07 08:16:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gražus berniukas tikėkimės, kad atsiras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų