Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Andriau, visais laikais buvo ir bus bailių – tokia jau gamtos tvarka. Tačiau gamtoje bailiai beveik neturi galimybių daugintis, nebent atsitiktinai. Taigi, nesijaudinkime – Lietuvos gynėjų tikrai bus.
@Kale intrigante
siais laikais daugiau durniu nei bailiu?
@Kale intrigante
Tu juk pirmas pabėgsi, kratydamas savo dvokiančius riebalus.
@Kale intrigante
Kale, kur dabar yra ukrainiečiai Užkandžiai? Fronte ar saugiai sėdi Kijeve, Vilniuje, Berlyne?
Jums labai rūpi ,kad neturėtų savo nuomonės vėl norite mus vesti į socializmą.Nuomoniu įvairovė tai ir yra demokratija.
Žinau aš tokius “patriotus”…
@Vi
- PATRIIDIOTUS...
valdininkai mus apgins,manau
miasokombinato buhalterijos roža
@miaslita
TAI ,KAD PANAŠU Į APATINĘ ''ROŽĄ''
@miaslita
Jei tas Moisa, rasytojas, tai as esu Vyskupas !!!
Univermagas Merkurijus, pieno baras, pasaka, tulpė, kino teatras planeta, alubaris rambynas... buvo geri laikai.
Dabar net alubarių nėra Lietuvoje. Turi eiti į parką ar prie autobusų stotelės kaip koks bomžas. Arba kaip novolitovcas alaus eina atsigerti į picerijas. Dar atsimenu kaip eidavome vogti bandelių su cinamonu iš Pieno baro Kaune.
Dabar net alubarių nėra Lietuvoje. Turi eiti į parką ar prie autobusų stotelės kaip koks bomžas. Arba kaip novolitovcas alaus eina atsigerti į picerijas. Dar atsimenu kaip eidavome vogti bandelių su cinamonu iš Pieno baro Kaune.
@P. Cvirka
buvo geri laikai,nes prie Pieno baro buvo Aeroklubo,Ziburkaus mokymu klase...tai,as be jokiu tevu pinigu,pas ,,PIKTUOSIUS RUSUS,, lektuvo teises issilaikiau.uz dyka...durniai buvo tie sovietai-lektuva valdyt mokindavo pacanioka...uzkalniui to nereikejo...jis su ramanausku klijus uoste uz kampo.
uzkani paimtu i kara.tai jo draugai kareiviai, jam itaisytu pravarde ,,pyzda,, pagal jo kuno ir snukio sandara....taip,kad andriusa,vyresniu kareiviu butu saukiamas- ,,ateik cia pyzda,,....ir niekas negali garantuot,kad jo snukis nebus panaudotas pagal paskirti.
As vis stebiuosi, kaip jis dar nėra gavęs I savo storą nosį profilaktiškai....
Kodėl mes leidžiame iš savęs tyčiotis lieka nežinioje:(
Kodėl mes leidžiame iš savęs tyčiotis lieka nežinioje:(
Nei vienas nerašo kaip sovietiniais laikais voge,jei nepavogs tai nakti neužmigs,bet zmogus maitinosi sveiku maistu ,o dabar šuda gali pirkt ,nuo to zmogelio ,vagia visais budais,buvo anie laikai dabar kiti
@Tokie
Tie kurie voge prie sovietu jau virs 60 m, dabar tai tikrai vagia ir sukciauja daugiau nei prie sovietu .
@Tokie
Tikrai ne visi vogė. Vogė va tokie kombinatoriai prisiplakėliai kaip užkandis
Uzkalni,sakai žmonių nemazeja,bet daugeja,taigi visi matom,vien rusų,belarusu ir ukrainiečių šimtus tūkstančių prisileidot, Lietuvoj tik kas ketvirtas lietuvis,o del gynybos, tai ukrainiečių virš 40 milijonų,ir tie ,kaip sako amerikieciai,jau baigiasi,o tu nori apsigint su keliais tukstanciais,be to ,garantuotai tavęs cia nebus,ginsiesi liezuviu is uz balos, ške
Andrius Užkalnis rėžė, ar karo atveju būtų visi nusiteikę gintis: „Sėdi kolūkinės senės visokios, dūsauja“