Rašyti komentarą...
bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla
bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla
kvarksekit kiek norit,kaip sakoma: sunys loja-karavanas eina.Nebebijo jie vaizdo kameru,viesumo,nebebijo,jiems DZIN.Lokit lietuvaiciai,kaukit,staukit,kas gimes sliauzti,tas niekada neskraidys.Gaila,bet taip yra.Ir daugeliui is musu teks nusibaigti kai kokioje skyleje.
Saunuole Ruta. Bet bus dar saunesne, jeigu padarys reportaza kaip JOS broliukas Grinevicius -LEO - stato Ignalinos atomine.
Rūta, reikia griovimui tos tvoros daugiau dar chebros pakviesti. Ir būtinai kamerų. Taip dauginsime demokratiją Lietuvoje.
Puiku, kad Stancikienė atvyko į Vilnių ir čia jau fiksuoja įstatymų pažeidimus. dar pukiau, kad visokius čia rašinėjančius ir viauksinčius "vau", tai erzina. Siūlau Stancikienei su Grinevičiūte dar užsukti ir į Aukštadvarį. Dvi moteriškės šaunios gal pabaigs tą savavalių tvorų erą.
puikus straipsnis! reikejo daugiau Foto idet, kad zmones matytu, kokia ten situacija ir kokie tipai ten savivaliauja.
taip, reiktu surinkti dideli zmoniu buri ir reguliariai nueit pasivaiksciot po valstybine zheme, nes to niekas nedraudzia
Žmonės, negi ir toliau be maksimų negalėsite išsiversti? užtektų vieną savaitėkę ten nieko nepirkti visoj Lietuvoj, visos tvoros kaip mat nugriūtų. Ačiū "ekspedicijai" į krautuvininkų kvartalą, nepabūgusiai ginti visuomenės intereso!
ir šeštadieniais uždrauskit dirbti didiesiems prekybos centreams -leiskit kvepuot smulkiesiems verslininkams - gana vergoves -be išeiginių be šventinių dienų
kvailai atrodo stancikienes dalyvavimas sitam zurnalistiniam sou
Šaunuolė Rūta.
Kaip atsibodo tie piniguočiai-gudručiai.
Gudrumas=Protas-Moralė
specialiai ir as eisiu ten pasivaisciot ir paziuresiu ka jie man padarys :P

Skaitomiausios naujienos
Į viršų