Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pagarba Širinskienei - o sakykite ar tas chamas SVEIKO PROTO ?
Tos Širšinskienės ir Ramanauskio pokalbio negirdėjau,bet permetus paskubomis info,manau,kad mums Sovietmečiu užkabintos Pribaltikos kličkos reiktų atsisakyti,pervadinti į Baltų ,Baltijos šalys,o kad gėlytes mėtė žydų merginos,po 1940m okupantų rusų tankais ,kalba istoriniai šaltiniai,beje priežasdis,-vokietijos nacių genocido prieš žydus pasekmė..ir kas kam čia neaišku?
RamAnauskai
Slavai
Rosija
Kazkada gerbiau ramanauska, bet dabar ar jis apsirijes ko nors, ar po hipnoze visiskas neadekvatas
Džiugu, kad OP tv taip žiūri. Švabo didysis perkrovimas kad ir kiek nelaimių atnešė, bet pliusas tas, kad atsirado populiarios opozicinės televizijos, apie kurias net manau nesvajojo ir pati Janutienė. Kažkada ji dirbo svetimiems ir buvo priklausoma, o dabar turi savo televiziją ir kalba tiesiai.
Tai jo tėveliai taip ir vadino mūsų šalį. Jei rimtai, tai tokie provokatoriai, kaip šis ar tas be kelnių kur valstybės kūrėjas-tai vieną dieną juos konservai išmes į šiukšlyną, kai pasidarys nereikalingi.
Nu tu beproti. Tik nusisukau prie pečiaus, jis vėl nesąmones rašo. Gerai sakė, kad reikia jį beprotnamy palikti, ale pagailo nesveiko...
Nesveiko proto tas Ramanauskas
. Sureikšmines. Ir joks jis negarsus rasynetojas. TV pastumdelis. Nerado savęs nei vienoje TV laidoje. Ir turintis rusams ir kitoms tautybėms pakantumo. Ramanauskas uber Alpės.
@Pranas Įsimaišė klaida. : ...Ramanauskas rusams ir kitoms tautybių mažumoms turi nepakantumo savybių. Ramanauskas uber Alles.
Algis Ramanauskas Lėtai nei koks garsus
Algis Ramanauskas Lėtai nei koks garsus
Zmogus
kiek pamenu, kai buvo karbauskio buldogu, kazkaip buvo savo vietoje, seimininkassakydavo fas ir komanda vykdoma... o dabar atitruko nuo grandines ir neaisku kas seimininkas.. hau hau..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų