Rašyti komentarą...
Sosildemokratas prisitaikėlis,nieko nepadaręs dėl socialinės atskirties ,politinės korupcijos,toks pats bebras kaip ir visi seimo nariai,kur pučia vėjas ten ir jis.Žemės ,įmonių prichvatizacija vyko pritariant šiam veikėjui,Net atkųrus nepriklausomybę nelipo ant ,bačkos, protestuodamas prieš atvira Lietuvos turto grobstymą,O dabar jau liko tik su mažumų teisėmis,nes pas jas dideli pinigai ir valdžia.
''Negalima atmesti nė vienos partijos, netgi konservatorių, jeigu išmuštų valanda. Iš anksto daryti sprendimų, su kuo būsime... Reikia iš pradžių nušauti mešką, pasižiūrėti, koks kailis, po to jo dalintis. Kai pradeda iš anksto dalintis nenušautos meškos kailį, tai nieko iš to neišeina.'' ---
TIE, kurie buvo bergiu sugyventiniais, visi blogai baige!
..kodel marazmatikams leidziama sprest uz mus?
sysalo šefė blinkė net pareiškė, kad nereikia naujos daugumos - raudona tešlė supranta, kad jie nieko geriau už dabartinius nesugebės padaryti, o ir progos loti ir balamutinti nebeliks... Dabartinės daugumos bėda, kad jie priversti pataikauti nukrypėliams iš "laisvės" gaujos - tai bus fiasko per kitus rinkimus priežastis. Išvis konservams nereikėjo dar lįsti į valdžią - skvernas, kolchozas ir raudonskūriai būtų galutinai apshishikę. Kaži kokia, šiuo klausimu, socdemo sabatowskio žento nuomonė?
Sabatowskio žentas – Jūratė J.?
Sabatowskio žentas – Jūratė J.?
@sysas - kontra Jos vadovaujamoms „Mano teisėms“ šiuo metu labiausiai rūpi „Vasara be diskriminacijos – kokių klaidų turėtų vengti verslininkai“.
rinkimų rezultatai 2020 m. privertė
rinkimų rezultatai 2020 m. privertė
@sysas - kontra dabartinius lįsti į valdžią. LSDP tikrai už juos nieko geriau nepadarytų, tą nesyk įrodė nuo 2001. Visąlaik jiems trukdė koalicijos partneriai (sutvarkyti mokesčių sistemą ir kt.).
Rinkėjai rinko opozicija, kad ji būtų opozicija, o ne Lietuvos valstybės griovėja. Opozicija tenkina savo ambicijas.
Per daugybę metų Sysas taip prisitaikė, kad dažniausiai per balsavimus palaiko konservatorius. Nors kai klausai jo pasisakymus seime, tai tikrai atrodo soceldemokratinės, darbuotojų gynėjas, bet kai ateina laikas balsuoti, tada balsuoja už konservatorių projektus, kur darbuotojų interesai paskutinėje vietoje, verslas yra prioritetas.
tris kadencijas (1996, 2008 ir nuo 2017)
tris kadencijas (1996, 2008 ir nuo 2017)
@Mamukas Sysas buvo opozicijoje ir elgėsi skirtingai. Pirmąsyk jis nerėmė valdančiųjų. Skirtingai nuo dagininkų, kurie jį atvedė Seiman, Sysas linko prie suartėjimo su LDDP. Antrąsyk jo partija nutarė išlaukt ir Kubiliui nelabai trukdė. Dabar gi socdemonai rimtai ketina 2024 grįžt valdžion ir vėl lauks iki rinkimų.
LGBT Socliberalams artėja politinis Krachas .
Socdemų palaikymas LGBT - bus pragaištingas artėjančiuose Rinkimuose
perskaičiau vos iki pusės
perskaičiau vos iki pusės
Sysas ir neįdomus, ir smarkiai atsibodęs, bet vis dėlto nepiktybiškas. Blinkevičiūtė, Kirkilas, Salamakakinas, Šiaulienė ir kt. LSDP buvę ir esami veikėjai gerokai bjauresni.
Nenorite dir ti skelbkite naujus rinkimus.Ateis norintys dirbti.Geda ir vieniems,ir kitiems
Į viršų