Rašyti komentarą...
pirma turim 141 seimo nari kurie visi atsakingai turi dirbti valstybes ir zmoniu naudai o ne vykdyti savo partijos ar asmenines ambicijas KODEL OPOZICIJOS TIEK VALDANCIUJU seimo nariai tik pabruke uodegas sedi kamputyje ir nieko nedaro tik pavieniai pavirkavimai MUMS RINKEJAMS TO NEUZTENKA mums reikia stabilios valstybes politikos o ne kas keturis metus sumaisties kai viskas sumalama i miltus ir vel is pradziu kur mes toliau nueisime ir kaip valstybe ir zmones gali gyventi geriau kai ateje i valdzia keli piliecciai gave vos 19,5 pr nuo visu rinkeju balsu o su valstybe ir jos zmonemis elgiamasi kaip savo UAB AR FERMOJE ar tu keliu zmoniu ambicijos o ju yra per tris partijas tik keli zmones turi diktuoti 2,5 mln zmoniu ir jiems nerupi ekonominis salies gyvenimas tik pasipuikavimas kokie mes kokias vertybes mes pripazystame pasaulyje O SAVO ZMONES PAVERCIATE BEDARBIAIS , valstybe tampa nepatraukli del savo neprognozuojamu veiksmu investicijoms ir nauju darbo vietu kurimui AR senelis neturintis jokiu oficialiu postu gali su savo anuku daryti tokia politika kuri palanki jo artimai aplinkai kas toliau laukia musu visu KO snaudziate visos partijos ar tik laukiate rinkimu ir savo kasnio kur socialdemokratai darbieciai valstieciai ir kt ar cia viskas gerai
Dekokim lansberginiu šutvei ir jų rinkėjams, baigia sunaikinti viską
Bet,juokingiausia dabar anukas teisinasi,cia ne mes kalti,o ponas lukašenka sugalvojo savo iniciatyva.Na cirkininkas,anukeliui i vaikų darzelį tik,jis niekada nekaltas.
Tauta itužusi ant dabartiniu babaju tai yra seimas, surinkti visi Lietuvos “Š”, gabalai ir atliekos tame tarpe KGB šikniai, už tokius babaju nuopelnus tauta neatleis taip kad vadario 16 nelipkit i balkona tauta nešvilps bet nupus visus Lietuvos babajus šiknius iš ten, iki kuo dasiritom nejau už tai kovojom 1991 metais, man darosi jau geda turet sausio 13 os, apdovanojima.
Kas ir kada suteikė šiam"princui"kalbėti visos Lietuvos vardu??Ar jis atsiklausė Lietuvos žmonių,ar jie nori pyktis su Baltarusijos tauta??Ar nori lietuviai su Rusija kariauti"Ar nori Lietuvos verslininkai blogų santykių su Kinija????Tai kam tada reikalingi tie 140 sėdinčių seime????Ką jie ten veikia,kad negali "vieno veikėjo"pastatyti į vietą-tegul vadovauja savo partijai o ne varo Lietuvą į bankrotą.Lietuvos laukia milijardiniai nuostoliai,o mums aiškina,kad čia tik smulkmenos Lietuvai..Ar mus visus laiko kvailiais??
Dar vienas,obuolys,atsirideno.Angliškai ką nors pasakyk!
Nemyzkit i bata verslininkeliai myztraukiai neketurgubai uzdirbsit ir tiek....
Gerbiamas Seimo nary Butkevičiau , sakote "dabartinė valdžia žlugdo Valstybę " , kas buvo kuriama trisdešimt metų , viskas galbūt sugriauta , žmonės supriešinti , pastoviai "puola rusai " , atsakykit ar dėl to buvo krauju iškovota LAISVĖ , kur ritamės , aplink vien neapykanta ir pyktis . . .
Gerbiamas Seimo nary Butkevičiau , sakote "dabartinė valdžia žlugdo Valstybę " , kas buvo kuriama trisdešimt metų , viskas galbūt sugriauta , žmonės supriešinti , pastoviai "puola rusai " , atsakykit ar dėl to buvo krauju iškovota LAISVĖ , kur ritamės , aplink vien neapykanta ir pyktis . . .
Kapitališkai žlugdo Lietuva....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų