Rašyti komentarą...
Matosi ,akiniuota, fotogeniška moterėlė ,imituojanti sunkų darbą, atsėdės ministrės krėsle, o naudos iš tos ministerijos eiliniam darbo beieškančiam Lietuvoj ir skurstančiam, barankos skylė.Laukinis kapitalizmas...
O pašalpų atiminėjimas iš vargšų bedarbių? Sugyventinių su policija ieškojimas Radviliškio rajone? Pasakysit tai savivaldybės reikalas. Kodėl Radviliškio savivaldybėje reikia atidirbti už pašalpą, o kituose rajonuose ne? Kodėl mūsų atidirbimas už pašalpą neįskaitomas į darbo stažą??!!!!!!!!
@Bedarbė Lietuvos ponai užmiršo ,kad prievartinis darbas niekad nebuvo našus, o prievarta , neteisybė veda prie keršto ir yra revoliucijų variklis.
A Pabedinskienė bando skaičiuoti nuveiktus darbus ,kurie ne jai priklauso daryti. Teisingumo sistemos reikalas vykdyti KT sprendimus ir teisingai grąžinti nusavintą pensiją,plius moralinę žalą , plius banko palūkanas pensininkams, teisti partijų vadus pažeidusius LR Konstituciją ir nakinti tokias partijas . Tai ką gero padarė A Pabedinskienė valdžios nuskriaustiems pensininkams, kurių pensijos neindeksuojamos pagal esamą MGL,ar MGL realus šiandien?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų