Rašyti komentarą...
Kaip senelis pasakė,taip anūkas ir dirba
manau anukas ce gerai pasisuko o tautos ekonomika jam dzin svarbu saviske jiuk konservu tokia politika jau 30 metu
LANZBERGI BUK GERAS NEPARDUOK BRANGIOS LIETUVOS KINAMS. ANKSCIAU PARDAVE LIETUVA RUSAMS DABAR KINAMS. KINAMS KAI NEPATIKSI TAVIM ATSIKRATYS ARBA SUVALGYS BE JOKIO GAILESCIO.KIEK NUSIPERKI PREKE KAIP KEISMAZODIS KINU GAMINTA.CIA BIZNIERIAMS TAI PELNAI O PAPRASTAM ZMOGUI TAI MAZA NAUDA.TIKRAI ISEITI RASI.
@VILIJA S ji jau senai perduota,naivuoli
Cia tas pats kaip zemaiciai sugalvotu atsiskirti nuo Lietuvos. Ir kitos valstybes nusprestu paremti. Leistu atsovybes atsidaryti. Ir ar musu valdzia butu patenkinta. Kazkas tikrai ne musu valdzia, puikiai sachmatais zaidzia Lietuvos vardu. O kencia musu zmones, verslai. Bet kam cia rupi.
Jei būtų su JAV suderinta, tai ir JAV būtų atidariusios Taivano ambasadą. Prie Trumpo gal ir būtų taip atsitikę. Bet Lietuvėlė apsiskaičiavo - Trumpas nebe valdžioj. Mūsų vyriausybė veikia pagal iš stalčiaus ištrauktas senas programas - begalviai.
Dvigubi standartai-į Lietuvą neileidžiam jei koncertavo Kryme. Kinai prekių iš Lietuvos nepriima.
Reikialeisti vadintis Taivano ambasada. Tik tai turi padaryti bent kelios valstybės vienu metu. Taip parodyti komuniagom kad pasaulis kitoks nei jie mato savo siauromis akimis
Kas pavyks? Ar anūkui Taivanas medalį pakabins?
Labiausiai komiškai atrodo, kai mūsų nebrendylos pradeda teigti, kad jeigu mes atsisakysime savo nacionalinių interesų, tai JAV sutiks laikyti savo kariuomenę. Arkliui aišku, kad jie(amerikonai) turi mums mokėti, kad mes sutinkame, kad čia būtų dislokuota JAV kariuomenė. Čia amerikiečių interesas, dislokuoti armiją šalia rusų. Mes ne mazochistai, galit negalvot, kad nesuprantam esmės ir tikrųjų tikslų.
Į viršų