Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sprendimas yra. Paimi lipduką su užrašu PRIEDANGA, užsiklijuoji ant savo chatos ir sėdi saugus. O visi kiti tegul palieka savo namus.
O KODĖL RUDENĮ?
@Klausimas NES RINKIMAI.
Eikit kur nesimato kasdien su karu. Tuoj visus užpuls depresija. Taikos ar kar pareikalaus?
Jus čia rimtai? Tai gal pirmiausia pabandykit susitvarkyti su kamščiais Vilniuje penktadienio popietę, čia būtų geriausia evakuacijos repeticija, kai uzsikiša pagrindiniai išvažiavimą iš Vilniaus arba sekmadienis kai griztama
Apie kokias priedangas galima kalbėti, kai jos yra visuomeniniai statiniai. Mokyklos, darželiai ir t.t., kur čia ta priedanga? Kur čia galima pasislėpti? Jau dabar mokyklų sienos griūna. Užteks vienos bombos šalia, kad jos nugriūtų. Didžiausi langai visose sienose. Manau, kad Ukrainos pvz gerai parodė, kas yra bombarduojama. Požeminės perėjos? Užteks ir granatos, kad iš ten išlėktų tik žmonių likučiai. O visos normalios slėptuvės jau senai atiduotos į privačių žmonių rankas ir išnaikintos. Jei jau LT, taip guodžiasi, kad turi blogą kainyną, kodėl po Nepriklausomybės nėra niekas padaryta ir net neišsaugota, tai kas buvo... O, atėjus dienai X, kažkas turės kovoti dėl LT. Už ką? Už tai, kad pati šalis nesaugo žmonių gyvybių?
@Priedangos?... Jei ant parašos užklijuotas lipdukas "PRIEDURNIAMS" tai yra priedanga ir ten yra saugu. Nes pinigai realiom priedangom išvogti, to kas liko užteko tik lipdukams.
Spali vyks masine komservu evakuacija is seimo
Kas yra priedanga? Slėptuvės tarybinių laikų buvo tikrai saugu. Viena iš tokių Kaune buvo po Statybininku, po Juzės pastatu.
@Ar priedangoj saugu? Nori suvaryt į vieną krūvą po daug žmonių į nesaugias priedangas ir jeigu karas tai ko gero greičiau taip sunaikint tūkstančius, o gal klystu
@Klausimėlis Bijau neklysti
Nelauksim rudens. Evakuosimės su šeima dabar. Jeigu jau prasideda evakuacijos pratybos - reiškia gero čia nelauk... O atėjus tikrai valandai X - čia vyraus chaosas ir totalus pasimetimas..
geriausia evakuacija Nerimi, žemyn upe. reikia daug baržų ir pontoninių laivų
Reikia pratintis evakuotis per 10 minučių, nes per tiek laiko bus sugriauti visi miestai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų