Rašyti komentarą...
Už lenteles gali pasisakyti tik nevaikščiojantis, nevažinėjantis dviračiu. Ne veltui visur interviu ima tik iš automobilių specialistų. Aišku, juk automobiliams tai geriau. Kokio dar tyrimo reikia? Neturi būti tokių absurdų, kad, kai pėstiesiems žalia, tuo pačiu metu ant jų gali važiuoti! Ir visai nesvarbu ar su lentele, ar su sekcija, ar per raudoną, ar per žalią. Todėl jas ir būtina nuimt - praleidai pėsčiuosius, išjungei jiems žalią, o tada jau gali ir įjungt sekciją.
Nueme uz 100 000 uzdes atgal uz 200 000 varke pan Miroslav zina ka dara
ko pykti balsuojant 25 metus uz tuos pacius ponus-paseno vargsai nebeimato lenteliu,pasikabino sviesoforus.......butu pazenklinti led lemputemis stumbrai-nenusautu vietoje serno......supraskite senus zmogelius........
︆︆w︆︆︆ww︆︆︆︆.︆︆G︆︆︆et︆︆Me︆︆︆et︆︆︆s︆.︆︆︆︆co︆︆m︆︆︆︆ - paž︆i︆︆nčių svеtai︆︆nė suаugu︆︆siems, nоrinti︆︆еms susirаs︆︆ti pаrtn︆︆еrį, nоr︆︆ntiems ︆︆р︆︆аs︆︆imylėtі
Zalios rodykles reikalingos
Jai būtų normali teisinė valstybė, tai reikia surasti kas dėjo parašus,kas ledo nuiminėti ženklus ir tegul išlaidas apsimoka
Patys vairuotojai kalti ir yra ,kad nuėmė lenteles, lekia kaip akis išdegę nesustodami .Prie lentelių yra būtina automobiliui sustot jei nėra kliūties ir tada pasisukti,o nepralėkt.
Ta Narkevičių senai laikas spirti lauk. Blyn per teliką, kai rodo į jo snuki net negaliu žiūrėti. Nuimti ir pakabinti "įsisavinta" 2 mln eurų, o jau kalba, kad vėl uždės. Kas po to vėl nuims? Ar ne cirkas? Kur kompetencija? Kas atsakys? Už kieno pinigus toliau darbus atliks? Ir taip matėsi, kad tie lentelių nuimimai tik pinigų praplovimo niša. Kada atsiras valstybėje baudžianti institucija, baudžianti tuos neliečiamuosius Elitą? Kiek projektų buvo sudaryta ir guli stalčiuose? Pinigai paiimti, nuplauti, o projektai neįgyvendinti. Kas čia darosi toje valstybėje? Konkrečiai kas vyksta?
Tai jeigu ministerijoje dirba idiotas ir ministras ir pavaldinei, tai velniop ir kuo greiciau tokią komandą. Tegu Neverovičius už savo pinigus grąžina dabar lenteles atgal, tai gal prieš priimant pachmielingus sprendimus, bent išsipagirios ir pagalvos. Kitokios mintys man į galvą tikrai neateina.
@Kesa Kas jį tokį skiria? Net lietuvių kalbos rišliai nemoka. Sakiniai veliasi tarp dantų, kažin ar rašyti moka bendrine lietuvių kalba?
sedi valdininkai kabinetuose neturedami ka veikt prisigalvoja kaip pinigus pataskyt - atseit dirbame

Skaitomiausios naujienos
Į viršų