Aiškėja prezidento rinkimų favoritai

Tarp kandidatų į prezidentus daugiausia paramos sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda ir parlamentarė Ingrida Šimonytė, rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama naujausia gyventojų apklausa.

Gruodžio 1–9 dienomis „Vilmorus“ atliktos apklausos duomenimis, už G. Nausėdą balsuotų 23,6 proc. (24,6 proc. lapkritį), už konservatorių iškeltą I. Šimonytę – 19,8 proc. (19,7 proc. lapkritį).

„Tarp kandidatų į prezidentus išryškėjo du lyderiai – G. Nausėda ir I. Šimonytė, kurie atsiplėšė nuo kitų likusių kandidatų“, – BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Premjerą Saulių Skvernelį, kol kas nepaskelbusį apie galimą dalyvavimą šalies vadovo rinkimuose, būsimu prezidentu norėtų matyti 10,6 proc. (13,2 proc. lapkritį).

Kauno merą Visvaldą Matijošaitį, kuris taip pat neįvardinęs savo sprendimo dėl prezidento rinkimų, palaiko 7,9 proc. (6,1 proc. lapkritį).

Toliau rikiuojasi parlamentaras Naglis Puteikis – 4,3 proc. (3,1 proc. lapkritį), filosofas Arvydas Juozaitis – 3,6 proc. (3,1 proc. lapkritį), Seimo narė Aušra Maldeikienė – 3,1 proc. (1,2 proc. lapkritį).

Tyrimo metu apklausti 1025 žmonės, paklaida siekia 3,1 proc.

Prezidento rinkimai vyks kitų metų gegužę.


Rašyti komentarą...
P
PP
2018-12-15 10:23:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar nuperkama žiniasklaida iš anksto bando runkelius surikiuoti į norimą vagą? Parodyta pigi prekė. Demokratiški rinkimai būna kai balsuoja daugiau kaip pusė registruotų rinkėjų ,o už Tautos išrinktą surenka 50proc. +1 žmogus. Taigi, aha...
Atsakyti
-2

T
Tas Pats
2018-12-18 05:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man įdomu, kur ir ką apklausia Vilmorus? Gyvenime neteko sutikti žmogaus, kuris būtų su ja susidūręs. Ar ji veikia tik Vilniuje? Tokiu atveju tai labai subjektyvūs duomenys. Ir apklausti reiktų kelias dešimtis tūkstančių žmonių, užuot kokį tūkstantį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų