Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Perskaičius paaiškėjo, kad jei tau dar nėra 14-os, tai gali NEBAUDŽIAMAI siųsti mokytojus “ant trijų”, juos apspjauti, jiems įspirti ar smogti. Nieko tau nebus, turi “amžiaus indulgenciją” visam tam. (O dar naiviai stebimasi, kodėl taip nenoriai renkamasi pedagogo profesija….)
@Išvada Į kampą negalima pastatyti.
RAJONINIS TRANDALETAS KOLHOZNETAS SALIABONETAS
Už nuotolines pamokas turi būti mokytojams sumokama. Taigi, per šitą berazumį, mokykla patirs ir finansinius nuostolius.
@s(eu)bas turėtų būti centralizuotas pamokų transliavimas šalies mastų visų klasių amžiaus debilams. Kitaip tariant - viena virtuali mokykla visiems šalies debilams
Ale kokia “gili” ir “išmintinga” rekomen
Ale kokia “gili” ir “išmintinga” rekomen
Vaikų teisių pareigūnas iškilmimgai rekomenduoja mokyklai: “ rekomenduojame nedelsiant spręsti smurto, patyčių ar kitą problemą” . Vaje, vaje, kokis protas, kokis išmanymas, kokia kompetencija!:-):) Pati mokykla niekaip nebūtų susiprotėjusi, kad problemas reikia spręsti kuo greičiau, ar ne?:) Va, kokie genijai dirba valstybės tarnyboje, ir ką be jų rekomendacijų darytume?:)
Mokytojams turi skirti lėšas iš biudžeto dujų balionėliams ir kitoms apsaugos priemonėms, nes kai pasipila vaikai invalidai su įvairiais sutrikimais, tai ką prieš tokius gali matematikos ar fizikos mokytojas, neretai pagyvenęs, o dažnai moteris be fizinio pasiruošimo.
@cha cha Su tokia "tvarka" ir teisėmis tuoj bus reikalingi klasėje ginkluoti apsauginiai, kurie saugos mokytojus. Taigi- dar keliasdešimt etatų į mokyklą, cha, nedarbas mažės. KODĖL NEATIMAMAS IŠ BĖDINOS ŠEIMOS TAS VARGŠELIS MUŠEIKA? Juk akivaizdu, kad jis ten netinkamoje terpėje nuolat. Ar laukiame, kol gal ką suspardys mirtinai?
Nieko sau nesąmonė jau įtvirtinta teisės aktuose,kad tėvai natsako už savo vaikus,jie viešose vietose ką nors sumuš,apvogs tyčiosis,Tai mokykloje taad mokytojasm ir adminstarcijai reikia saugos tarnybos,jei jie atsakingi,.Nes jei reikai gintis turi būti ir priemonės leidžiamos,Nors pradedant nuo eilinės,kad išvyti ir be tėvų atėjimo nepriimti,O jei tėvai aiškins ,kad jų sūnelis tai geras ir gali elgtis kaip tinkamas,tėvams tųri būti skiriamos piniginės baudos,ne svisi dabar tik pinigus pripažįsta,kaip vertybę,
Reikia orderi prieš smurtą jam išrašyti
Jei nėra kaip bausti tada reikia apdovanoti
Man atrodo,kad ta "pagalba"
Man atrodo,kad ta "pagalba"
Be rezultatų arba rezultatai visai priešingi ,matyt,reikia efektyvesnės "pagalbos " ...
Kur ritames?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų