Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai kam priruošė tu boksu guldyti ligonius , ar šeip pasipuikuoti , va mes pasruošėm , durniu šaika ta supista valdžia , kas grįžta ta ir uždaryti ,nesėdės jug namuose nevalge , o mūsų proto bokštai nieko nedaro , dar Skvernelis liaubsi nesamones , o prezidentas škurlis ,gal jau pats nuo koronos numitė ,kad pasislėpė .
@Lietuvė
Tai, kad grįžo jų virš 5000 žmonių. Tai tada kur tikrus ligonius guldyt?
Tikri šikniai.Prašom mano duomenų neskelbti.
Tas durnius veryganas PRIVALO paskelbti,kokioj įstaigoj tvarkėsi dantis!!!
Aš manau kad jei tu žinai kad kažkas yra grįžęs iš tu šaliu ir elgesi neatsakingai , tu turi teise apsaugot save ir visus kitus pranešus spie tokius žmonės ir tegul jos uždaro ir sursšo protokolus pasitvirtinus virus iškelti bsudžiamoji byls tokiems neatsakingiems žmonėms
@Vilnietė
Cia ne “turi teise”, o privalo...
Jau kaip grįžo iš kelionės tai ir reikėjo pateikti saskaita idijotam, ar uždaryti .
Taip bausti tokius ,,,kokie šiškos butu ,,čia bus kaip jurbarke galima tokiem ,,,tad nėr ir nebus teisybės ..
komentaruose jau vakar tu pidru pavardes paskelbtos buvo
Mano manymu duomenų apsaugos visiškai nereikia čia . Ir po jomis dangstytis tokioje situacijoje kaip tik viešinti juos nors žmonės patys kreipsis pamate kurie turėjo garbės su jais bendrauti gatvėje ar prekybos centre kad pasidarytų tyrimus ir įsitikintų kad nėra uzsikrete .
Tai turi visi tie žmonės, kas buvo su tais sergančiais kauniečiais patys prisistatyti į med.įstaigą tyrimams, kaio jie nebijo. Ir bausti visokius tokius vienareikšmiškai
Uždaryti į kaliuze pusmečiui,kad pamastytu,kokios gali būti pasekmės.
Aiškėja, ką veikė koronavirusu susirgę kauniečiai – toks elgesys piktina visuomenę