Aiškėja daugiau apie sužalotos 2-metės šeimą: ją rado neprižiūrėtą su dar dviem vaikais, kol motina miegojo

Klaipėdoje po pranešimo apie galimai neprižiūrėtus vaikus vienos šeimos namuose apsilankė pareigūnai. Į vidų jie pateko pro nerakintas buto duris.

Namuose rasti trys neprižiūrėti vaikai, ant dviejų metukų mergytės kūno pastebėtos galimo smurto žymės. Vaikų motina rasta mieganti.

Policijai ši šeima buvo žinoma. Patvirtinta, kad tuo adresu pareigūnams yra tekę lankytis ir anksčiau. Tiesa, neįvardyta, kodėl.

Vaikai – apsaugoti

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė Klaipėdoje Greta Bliutaitė pasakojo, kad informacija apie galimai pažeistas vaiko teises buvo gauta kovo 7-ąją, sekmadienio vakarą:

„Gautas pranešimas, kad neprižiūrimi trys mažamečiai vaikai. Nuvykę policijos pareigūnai rado neužrakintas buto duris, kurias atidarius pastebėti neprižiūrimi vaikai ir rasta mieganti jų motina. Atvykę medikai apžiūrėjo vaikus ir ant vieno iš vaikų aptiko galimo smurto žymes, dėl ko policija yra pradėjusi tyrimą.“

Naujienų portalo duomenimis, mergaitei nustatytos dvi mėlynės ir dviejose kūno vietose nubrozdinimai.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai apie įvykį pranešė policija. Apie galimas smurto žymes buvo sužinota įvykio vietoje, o detales patikslino medikai.

„Šeimai taikoma atvejo vadyba nuo 2018 m. pabaigos. Šeimoje iš viso auga trys vaikai. Visi jie laikinai apgyvendinti saugioje aplinkoje.

Yra pradėtas tyrimas dėl vaiko teisių pažeidimo, nagrinėjama vaikų situacija, bus bendraujama su vaikų tėvais. Šiuo metu yra nagrinėjamos įvykio aplinkybės, taip pat renkama informacija iš subjektų, dirbančių, turinčių kontaktą su šeima, kad būtų priimtas tinkamas sprendimas.

Atkreipiame dėmesį, kad visada yra įvertinama galima pagalba šeimai, keliant vaikų geriausius interesus į pirmą vietą“, – pabrėžė G. Bliutaitė.

Mažametė – ligoninėje

Pirmadienio rytą jau rašėme, kad dvimetė į Klaipėdos ligoninę pristatyta su kraujosruvomis ir nubrozdinimais.

Klaipėdos pareigūnai tiria aplinkybes, kaip galėjo nukentėti vos 2 metukų mergaitė. Ji dėl įvairių sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Surinkta medžiaga pagal baudžiamojo kodekso 140 str. 3 d. – dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui.

Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2021-03-08 14:02:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalėjiman tokią motinėlę, tik ten jai vieta
Atsakyti
0

Živilė
2021-03-11 20:57:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gimdytoja prakeikta,gegutė,pijokė.Uždaryt valkatą į kalėjimą ir išsterilizuoti,kad daugiau neprigimdytų brudė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų