Vilniaus meras Artūras Zuokas paskelbė karą savo kaimynams – jo vadovaujama bendrovė „BNA grupė“ į teismą padavė šalia politiko gyvenantį verslininką Antaną Vainauską ir reikalauja, kad šis per mėnesį nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo nugriautų į A. Zuoko sklypą patenkančią 4,55 kv. m sieną.

Bylą antradienį pradėjo nagrinėti Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas, rašo delfi.lt.

Atsakovu patrauktas A. Vainauskas nenusileidžia A. Zuokui ir pareiškė priešieškinį.

Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienį teismui įteikė atsiliepimą į A. Zuoko kaimyno A. Vainausko priešieškinį, kuriame nurodė, kad su juo nesutinka ir palaiko dabartinio sostinės mero poziciją.

Ginčas byloje kilo dėl Užupio g. 28 ir 30 esančių sklypų – pirmuoju adresu gyvena A. Vainauskas ir dar keletas jo kaimynų, antruoju – A. Zuokas su žmona, čia registruota ir jam priklausanti bendrovė „BNA grupė“.

A. Vainauskui atstovaujantis advokatas Povilas Juzikis teisme aiškino, kad žemės sklypas Užupio g. 28 dar 2008 m. buvo suformuotas neteisėtai ir tai po ilgai trukusio bylinėjimosi įsiteisėjusiu sprendimu esą pripažino Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.

Nors savivaldybė yra įpareigota iš naujo suformuoti sklypą, tai iki šiol nepadaryta.


Rašyti komentarą...
2011-05-03 18:12:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

G
Gražinkit Vilnių
2011-05-04 07:35:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponai , pasisavinot visiems priklausiusias gražiausias Vilniaus vietas.Anksčiau galėjome pasigrožėti Vilniaus grožiu nuo Vilnelės šlaitų,dabar visa tai pavogėte .Jau tarpusavyje nepasidalinate.Žodžiu ,apetitai nepasotinami.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų