Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
p.Antanas jau seniai įrašė savo vardą į Tautos istoriją:teisingai ir principingai,kaip lietuvis, vertina seimo daugumos antivalstybinius veiksmus,Už tokius nusikaltimus reikia ne išvęsti iš Seimo,o už antivalstybinę veiklą konfiskuoti šeimos turtą ir atimti teisę būti renkamam. Komunistai taip akiplėšiškai elgiasi ,nes nebuvo nubausti už savo nusikaltimus prieš žmoniją ir žmoniškumą.Komunistų statomas kapitalizmo rojus tikrai neatneš laimės niekam; kruvinom rankom pasaulyje niekas nieko gero dar nepastatė ir nepastatys.
Nukvakęs ar ne, bet pasakė tai, ką dauguma čia rašiūsių bijotų ištarti, nes esate runkeliai, vidutinybės, besileidžiantys valdžios apmyžami.

Mokslininkai įrodė eksperimentais, kad 70% žmonių yra linkę atsisakyti savo nuomonės ir pasiduoti kolektyvinei, nuomonei, sąmonei. Iš čia lengva paaiškinti kodėl rinkimus laimi idiotai, sukčiai, gudruoliai. Arba kodėl per Juro vedamą "klausimėlį" žmonės kartoja nesąmonę kurią jis jiems pasufleruoja. Siūlau įsiklausyti į skelbiamas mintis, o ne be perstojo bezdėti, kad Terleckas šioks ar anoks. Pasižiūrėkite į veidrodį ir paklauskite savęs kas jūs tokie, ką esate nuveikę...turbūt be to, kad valgote ir vaikštote į tualetą, nieko per daug nepadarėte. Todėl bezdėti reikėtų tyliai užsidarius savo tualetuose.
Tai ar supratotekas tos "megztosios beretės"?Supratote kieno tai pulkai?
Truputį neaišku, kaip žmogus, baigęs penkias klases, galėjo įstoti į Vilniaus prekybos technikumą? Tikriausiai čia turimos omenyje gimnazijos klasės, nes pradinėje mokykloje bent jau karo metu buvo skyriai?
gal ir nukvako kur nors, bet čia pasakė tiesą.
visai nukvako senis
Kad ir senis, bet teisingai pasake.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų