Seimo valdančiosios Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Jurgis Razma kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną ir laikinosios tyrimo komisijos pirmininką Julių Sabatauską, prašydamas įvertinti socialdemokrato Seimo nario Andriaus Šedžiaus viešus siūlymus naikinti Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos J. Razma prašo įvertinti, ar šie vieši Seimo nario A. Šedžiaus siūlymai naikinti STT nėra viešųjų ir privačių interesų supainiojimas. "Keista, kad tokie siūlymai, prisidengiant netgi argumentais iš Prezidentės metinio pranešimo, nuskamba iš Seimo nario, kuriam artimi asmenys figūruoja Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrime", - stebisi J. Razma.

Šiuo metu STT atlieka tyrimą dėl Šiaulių kolegijos, kuriai vadovauja A. Šedžiaus motina, rekonstrukcijos.

Seimo laikinosios tyrimo komisijos galimai neteisėtam politinių ir interesų grupuočių poveikiui teisėsaugos institucijoms ir jų atliekamiems tyrimams, vadovaujamos J. Sabatausko, TS-LKD frakcijos seniūnas prašo ištirti, ar A. Šedžiaus komentarai ir siūlymai naikinti STT nėra spaudimo teisėsaugos institucijoms apraiška.

Seimo narys A. Šedžius pareiškė, jog ruošiasi įregistruoti įstatymo projektą, kuriuo siūlytų naikinti Specialiųjų tyrimų tarnybą, primena ELTA.

Seimo nario teigimu, STT funkcijos galėtų būti perduotos Valstybinei mokesčių inspekcijai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, Valstybės saugumo departamentui ir Policijos departamentui.


Rašyti komentarą...
S
Sigitas
2010-10-11 09:57:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protingai vyras pasiule. pritariu siai idejai.
Atsakyti
0

L
Laura
2010-10-11 09:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutinku ir as.Protingai Šedžius pasiūle iš tos tarnybos nulis naudos.
Atsakyti
0

l
lina
2010-10-11 09:59:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo ir as taip manau.Piktina visus, Kad Šedžius protingesnis už juos visus. Aniem tai nenaudinga matyt STT naikinti tai ir nepatenkinti sujudo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų