Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
SAKAU: į tą pačia upę nebeįbrisi. Ko nesutinkat?
į tą pačią upę?.............................NEBEĮBRISI.
rinkiminę programą Paulauskas tikrai turi. Ką veiks po rinkimų irgi žino. Klausimas; kodėl nė vieno politinio veiksmo nėra iš tos programos iki šiol dirbant seimo nariu? Nori dirbti tik prazidentaudamas, nenori, negali, nemoka dirbti piliečiams naudingo darbo seime? Pasakos, anekdotai ir beprasmybė. Nejaugi prezidentas turi daugiau galių priimant ekonomikos ir žmonių gyvenimą reguliuojančius įstatymus nei seimas? Kodėl nieko negirdime iš tos kovos už žmonių reikalus? Kodėl nėra Paulausko spaudimo ministrams?Todėl, kad tos kovos nėra, nes žmonės Paulauskui nerūpi? arba rūpi ne tied žmonės?
@Juozas
Paulauskas tikrai vertas prezidento posto ,jis manau jau tikrai tam darbui pasiruošes
Apie teisingumą kalbat, bet kai tvorą tvėrėt, tai pamiršot.
Paulauskas vertas prezidento posto - žmogus jau daug metų politikoje, baigęs teisės mokslus, dirbęs atsakingose pareigose, turinti daug patirties.
JEIGU JUS NEBUTUMET DARBO PARTIJOJ TAI TIKRAI DAUG ZMONIU UZ JUS BALSUOTU O DABAR NIEKO GERO NESITIKEKIT
POLITINE PROSTITUTKA,PAMIRSK TU TA PREZIDENTURA IR TOLIAU DIRBK LOKAJAUS DARBA USPASKI-CHUI
o be buvusiu komonustu ir kgb- istu apsieiti negalima?
Manau kad Artūras Paulauskas turi labai daug šansų kad būtų išrinktas į Lietuvos prezidentus. Jo labai didelė patirtis politiniame gyvenime.
Tai, kad tik jis vienintelis ir yra geriausias kandidatas į Prezidentus. Žinantis ko nori ir ko reikia Lietuvai.

A. Paulauskas: visa mano politinė karjera buvo pasiruošimas prezidento darbui