Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
"Taip teisingai V.Lansbergis pasake,kad tai projektas".
Ar teisingai, ar neteisingai kol kas nustato teismas, o ne Landsbergis. Bet manykime, kad Landsbergis tikrai žino, kad Uspaskichas nori prijungti Lietuvą prie Rusijos.Tuomet jis turi pranešti apie tai Lietuvos saugumui, o ne kažkokiam žurnalistui. Nepranešimas apie žinomą nusikaltimą irgi yra nusikaltimas.
Ar teisingai, ar neteisingai kol kas nustato teismas, o ne Landsbergis. Bet manykime, kad Landsbergis tikrai žino, kad Uspaskichas nori prijungti Lietuvą prie Rusijos.Tuomet jis turi pranešti apie tai Lietuvos saugumui, o ne kažkokiam žurnalistui. Nepranešimas apie žinomą nusikaltimą irgi yra nusikaltimas.
Kas skaitė Viktoro Suvorovo "Akvariumą" ir kitas knygas, tam nekyla nė menkiausios abejonės dėl p. Viktoro talentų. Net jo "nuostabusis" lietuvių kalbos akcentas - ne todėl, kad nemokėtų.
Taip teisingai V.Lansbergis pasake,kad tai projektas.Darbo partija buvo staiga sukurta krentant Paksui.Matyt buvo nutarta is Lietuvos padaryti multfilma(iseina nikstukas ,Ateina namukas,iseina namukas ,ateina nikstukas.....) Tada jiem nepavyko.Praejo 20m ,uzaugo neziniukai ir gudrus planas(ziurint i reitingus)pradejo veikti.Uzsakomi straipsniai,darbo vietos ir tt,tai plano dalis apgauti neziniukus.
Netikiu, kad Lapinskas yra Rusijos projektas, taip pat.Tačiau 30 Rusijos rublių jau uždirbo.
Kas dar nematėte video 'Tegul TIESA šviečia',
patalpinto "Drąsiaus kelias.lt"- pasižiūrėkite. AČIŪ visiems dalyvavusiems šioje gražioje akcijoje. Dalyvių veiduose - nuoširdumas, meilė TIESAI ir artimui, VILTIS...Meniškas reportažas su gražiomis patriotiškomis dainomis. Negalėjau suvaldyti ašarų... Žiūrėsiu dar daug kartų ir mokysiuos dainas. Graži ta Lietuva ir jos žmonės, kovojantys už TIESĄ. Prieš melą ir smurtą. Už teisingą, drąsią, stiprią NERINGĄ - LIETUVĄ. Oi kiek daug lietuvių sugrįžtų iš užsienių į brangią Lietuvėlę, TIESAI nugalėjus melą... To ir tikimės iš drąsių PATRIOTŲ. Pagarbiai ir su viltimi.
_
2012 06 14. Birželio 14-ąją, Gedulo ir Vilties dieną 22.00 val., Kaune, Nemuno krantinėje (greta Vytauto Didžiojo bažnyčios, ties užrašu „LIETUVA“) dalyvavome įspūdingoje šviesų akcijoje „Tegul TIESA šviečia“.Su savo žvakėmis sudarėme ir užžiebėme didžiulį šviečiantį žodį „TIESOS“! Birželio 14-oji – tai lietuvių tremties į Sibirą pradžia. Tai - didžiausių neteisingumų prieš Lietuvos žmones pradžia. Tada, 1941-aisiais, buvo siekiama pašalinti ir Sibiro šaltyje amžinai užčiaupti geriausius Lietuvos sūnus ir dukras. Minėdami šią dieną ir užžiebdami žvakes parodėme, kad nenorime, jog TIESA dar kartą taptų Lietuvos tremtine, kad prieš Lietuvos žmones vėl būtų naudojama prievarta, smurtas ir melas, kad žiauriausiais būdais būtų šalinami ir užčiaupinėjami tie, kurie išdrįsta siekti Tiesos. Džiaukimės tuo, kad esame pašaukti būti Tiesos Dukros ir Sūnūs!
Kad tai galimai yra "projektas", rodo parastas faktas - Uspaskicho pinigu kilme. Paprastas suvirintojas (o kad ir nepaprastas) tapti milijonierium neturi jokiu sansu, nebent jam padedama is salies. O kad padejo – nekyla abejoniu. Jei manot, kad nuo Uspaskicho nuomones dabar kas nors priklauso, patarciau suabejot, nes jo norai, tiketina, jau nera jo nuosavybe. Jelcino Rusijoj, “Gasprom” kolegu padedamas, jis gal ir dare tik bizni, bet Putino Rusijoj, viskas tarnauja tik Rusijos galios didinimui. Putinas ne tokius vyrus sugeba “itikint” (D. Busas, nesnekant apie ES salis) ir palenkti i savo puse, tad kam dirba ar dirbs Uspaskichas, tai kiekvieno musu naivumo patikrinimas. Gal kaip zmogus Uspaskichas ir visai nieko, o ir verslininkas ne blogiausias, bet politikas…?
ponas Lapinskas rėžė kaip iš natų.Ar tik nebus buvęs kompozitorius. Reikėjo paminėti Viktoro apsauginį, VSD agentą Paberalį, būt įtikinamiau nei venckienės apspjaudymas.
"Nu sitas Lapinskas...jau tiesmusiskai gina "kniaziu" ir pedofilus".
Nu šitas Landsbergis pabandė pulti kniazių ir išėjo šūds...
Nu šitas Landsbergis pabandė pulti kniazių ir išėjo šūds...
Nu sitas Lapinskas uz rasinelius gauna ne po 100 litu, o kur kas daugiau, galetu gauti dar daugiau, bet gal del talento stygiaus, labai jau tiesmusiskai gina "kniaziu" ir pedofilus.
kad is sio melagio lupu tiesa dar niekad nenuskambejo.
A. Lapinskas: V. Uspaskich nėra „projektas“