Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tie kure uzsake si straipsni matyt norejo,kad Baranauskas ir jo seimininkas visus pinigus pervestu i savo saskaitas uzsienyje.Tie, kure sukiso milijonus i Snora ,isigalvoja visokias nesamones,kad isplestu pinigus is Lietuvos(t.y is visu paprastu zmoniu kiseniu)
tam kur ignoruokime šį poną
tam kur ignoruokime šį poną
Tai jau pažanga. Anksčiau būdavo " duok jam į snukį". Kas čia atsitiko?
ignoruokime šį 'poną' -
ignoruokime šį 'poną' -
tai jo rinkiminė programa
Taigi aiškiai parašyta, kad komisija jokių popierių apie kokius nors dingimus negavo. Prieš ką nors plepant,pone "tai", reikėtų ir galvoti. Čia kaip su ta pedofilija. Visi šaukia, o niekas neturi jokių įrodymų, išskyrus Venckienės surežisuotus filmukus
gal ponas Lapinskas žino, kaip atgauti tuos vertybinius popierius ir tada bus galima atsiskaityti su banko klientais, jeigu ne, tai kur tas skubotumas?Reikėjo laukti kol daugiau pradings?O gal reikėjo laukti , kol tie kurie pradangino patvirtins tai dokumentais?Pieš ką nors plepant ,reikėtų ir galvoti.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų